Bentheimer Hof

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + diner + entree zwembad

9.7
Perfect • 18 beoordelingen
Bentheimer Hof
Bad Bentheim (315km)
Verkocht: 20
€282
€222

Voor 2 personen: 1 of 2 heerlijke overnachting(en) in Hotel Bentheimer Hof in Bentheim, inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, diner en toegang tot het Badepark Bentheim

Overnachting voor 2 + ontbijt + diner + toegang tot Badepark Bentheim

21% korting

Verkocht: 18

€282
€222

2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 2x diner + 1x toegang tot Badepark Bentheim

21% korting

Verkocht: 2

€452
€357

  • 1 overnachting voor 2 + 1x ontbijt + 1x diner + 1x toegang tot Badepark Bernheim €222
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 2x diner + 1x toegang tot Badepark Bernheim vanaf €357
  • 1 of 2 heerlijke overnachting(en) voor 2 personen in het prachtige Bentheim
  • Inclusief uitgebreid ontbijtbuffet, diner van de dag en toegang tot het familiebad van Badepark Bentheim
  • Je verblijft in een modern ingerichte tweepersoonskamer met tv, douche, gratis wifi en meer
  • In de omgeving van Bentheim kun je mooie wandel- en/of fietstochten maken of een bezoek brengen aan het middeleeuwse kasteel Bentheim
  • Toegankelijk voor mindervaliden, lift aanwezig
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!
  • parkeren bij het hotel is mogelijk voor €4,50 per nacht (ter plaatse te voldoen)

  • Exclusief toeristenbelasting van €1,80 p.p.p.n.
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Bentheimer Hof
Bahnhof Nord 1, 48455 Bad Bentheim
315 km van De kust

Midden in het pittoreske Duitse Doft Bentheim, op steenworp afstand van Enschede, vind je het Bentheimer Hof. Hier geniet je 1 of 2 heerlijke nacht(en) in een mooie, moderne tweepersoonskamer met eigen douche, gratis wifi en meer.

Op de dag van aankomst worden jullie 's avonds verwend met een heerlijk diner, dit kan het 3-gangendiner van de dag zijn of een buffet. Laat je verrassen! De volgende ochtend staat er een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet voor jullie klaar. Het verblijf ronden jullie ontspannen af met een bezoek aan het familiebad van Badepark Bentheim: jong en oud vindt hier ontspanning en actie. Bezoek ook het prachtige Bentheim, het kasteel en ontdek de rest van dit prachtige gebied. Je kunt ook gaan wandelen in het bos en/of een fietstocht maken. Perfect voor een romantisch uitje met je geliefde!

9.7
18 beoordelingen
U.
Dhr. U. Postma
Vriendelijk personeel. Prima gegeten. De kamer was ruim en schoon, kortom prima weekend gehad!
Mevr. S. Finken
Super schönes, großes Zimmer. Leckeres, reichhaltiges Frühstück. Dinnermenüs super lecker und reichhaltig. Nur zu empfehlen.
Mevr. L. Verbree
Heel positief over deze deal! Netjes hotel, kamer basic maar schoon. Vriendelijk personeel en lekker eten en drinken. Centrum op 15 minuten loopafstand, met bakkerijen, genoeg cafeetjes en ook Lidl en DM drogist vlakbij. Leuke, gratis nachtwandeling met gids gedaan en dagje naar het badepark geweest. Aanrader!

Het Bentheimer Hof, met uitzicht op het Bentheimer Woud, ligt op 2 km van het Zandsteenmuseum in Bad Bentheim en het middeleeuwse kasteel Bentheim. Vanuit het hotel maak je mooie fiets- en wandeltochten en kun een dagje in de natuur doorbrengen. Ook het Badepark Bentheim ligt op korte afstand en biedt actie en ontspanning voor jong en oud.

Het Bentheimer Hof is gevestigd in een oud stationsgebouw uit 1898 en behoorde tot de Bentheimer Eisenbahn AG, die in 1895 werd opgericht. Het gebouw werd later gebruikt als een lounge en stallen. In 1997 is het pand door de huidige eigenaren Irene en Jelle Alssema van Bentheim Railway gekocht en liefdevol gerenoveerd. Het hotel beschikt over 25 modern ingerichte tweepersoonskamers en de unieke sfeer van het hotel zorgt ervoor dat jij je direct thuis voelt.

Je bent van harte welkom in Hotel Bentheimer Hof!

Hiernaast zie je de openingstijden van het restaurant. Op zondag is het restaurant tussen 16.00 en 18.00 uur gesloten. Bekijk hier de openingstijden van Badepark Bentheim.

Hotels in de buurt van Bentheimer Hof