B&B De Posthoorn

Overnachting voor 2 + ontbijt + bubbels in hartje Hoorn

9.6
Perfect • 9 beoordelingen
Verkocht: 29
€204
€109

Voor 2 personen: compleet verzorgde overnachting in een deluxe kamer bij B&B De Posthoorn in het centrum van Hoorn: inclusief ontbijt, fles bubbels en late check-out

  • Voor 2 personen: overnachting in een deluxe kamer
  • Jullie starten de dag met een verrukkelijk ontbijt
  • Jullie verblijf is helemaal compleet met een heerlijke fles bubbels
  • Extra laat uitchecken tot 13.30 uur!
  • De kamer is van alle gemakken voorzien zoals een haardroger, ventilator en WiFi
  • Toplocatie in het centrum van Hoorn
  • Perfect voor een geweldig uitje met je geliefde of beste vriend(in)
  • Ontdek de prachtige binnenstad van Hoorn
  • Fietsen kunnen worden gestald in een privéfietsenstalling
  • Het is mogelijk om elektrische fietsen op te laden

  • je kunt tot 48 uur van tevoren je voucher gratis annuleren of wijzigen
  • Exclusief toeristenbelasting van €2,50 per persoon per nacht (te voldoen bij aankomst)
  • Inchecken vanaf 16.00 uur, uitchecken tot 13.30 uur (late check-out)

9.6
9 beoordelingen
Mevr. R. De Ruiter
Mevr. J. Marcus Rellum
Mooie locatie, alles prima!
I.
Mevr. I. Verhoef
Direct in centrum vlak bij parkeergarage.Vriendelijke ontvangst. Prima kamer heerlijke douche en schoon. Uitgebreid ontbijt teveel voor ons. 10pn

B&B De Posthoorn is gevestigd in hartje Hoorn. Het IJsselmeer, de leukste winkelstraten en de gezelligste eet- en drinkgelegenheden liggen op een steenworp afstand. Het prachtige Hoorn staat bekend om het historische centrum. Tijdens een mooie wandeling op ontdekking in dit knusse stadje is dan ook zeker een aanrader.

De kamers bij B&B De Posthoorn zijn van alle gemakken voorzien zoals een haardroger, ventilator en WiFi. Er wordt dagelijks gezorgd voor de krant en een heerlijk ontbijt én lunchpakket. Je fiets kan je eventueel kwijt in de privéfietsenstalling en elektrische fietsen kunnen worden opgeladen. Het zal je aan niets ontbreken tijdens je verblijf bij B&B De Posthoorn!

Je bent van harte welkom bij B&B De Posthoorn!

Hotels in de buurt van B&B De Posthoorn