Van der Valk Hotel Nazareth

9.2
253 beoordelingen
T.
Mevr. T. Stijnen
G.
Dhr. G. Fryns
G.
Dhr. G. Bruinsma

Van der Valk Hotel Nazareth
Autosnelweg E-17, 9810, Nazareth

Van der Valk Hotel Nazareth beschikt over tal van mooie en moderne kamers. Variërend van comfortkamers tot luxe suites. In het hotel vind je ook een sfeervol restaurant. Hier bereidt de chef met zijn team dagelijks diverse culinaire seizoensgebonden gerechten, maar ook staat er 's ochtends een uitgebreid ontbijtbuffet klaar.

Het hotel is uitermate geschikt voor een ontspannen weekendje weg. Het is de perfecte uitvalsbasis voor een bezoek aan Gent, Brugge of Kortrijk. Ga bijvoorbeeld een dagje touren door de Leiestreek op een Vespa of fiets. Omdat Van der Valk Hotel Nazareth in het prachtige groene hart van Vlaanderen ligt, kom jij met een bezoek hier helemaal tot rust!

De keuken van Van der Valk Hotel Nazareth is dagelijks geopend van 12.00 tot 21.00 uur.