Ontdek nu Van der Valk Hotel Leeuwarden. Dit prachtige 4-sterrenhotel van Leeuwarden vind je tussen de mooie natuur van Friesland. Voor de natuurliefhebbers kun je hier genieten van de prachtige waddeneilanden, de 11 fonteinen van Friesland en er is overvloedige ruimte om te wandelen of fietsen. De luxe en modern ingerichte kamers van het hotel zijn van alle gemakken voorzien, zoals een flatscreen-tv, bureau en gratis koffie- en theefaciliteiten.
Het hotel beschikt over een luxe restaurant waar je kunt aanschuiven voor een compleet verzorgd ontbijt, lekkere lunch, heerlijk diner of ervaar een live cooking. Op de menukaarten vind je werkelijk voor ieder wat wils. Daarnaast vind je er ook diverse faciliteiten zoals een sauna, sportschool, fietsverhuur en gratis parkeerplaatsen waar je ook je elektrische auto kunt opladen. Ook kun je gebruik maken van de shuttle service, een bus die je ophaalt bij het hotel en afzet in het centrum. Kom het zelf ontdekken.
Je bent van harte welkom bij Van der Valk Hotel Leeuwarden!