Theis-Muehle

8.7
113 beoordelingen
I.
Mevr. I. Simenon
Rustig en gezellig, proper, vriendelijke mensen, lekker eten, meer moet dat niet zijn, wij gaan zeker terug!
Mevr. M. Moeliker
Dit hotel is ons goed bevallen. Een gunstige prijs/kwaliteitverhouding qua deal en een heel vriendelijke eigenaar en personeel. De kamers waren lekker schoon en het ontbijtbuffet en diner was goed.
Dhr. B. Goedvriend
Zeer vriendelijke uitbaters die heel erg hun best doen voor hun klanten. Avondeten kan iets verfijnder maar wel zeer ruime porties. Ingedekte tafels bij avondeten en ontbijt zou een meerwaarde zijn. Hotel is wat verouderd maar alle comfort is aanwezig. Heeft potentieel om te evolueren naar een top locatie. Zeer rustige gelegen met veel wandel mogelijkheden. Ideaal om enkele dagen te vertoeven.

Theis-Muehle
Mühlenstraße 4, 54636, Biersdorf am See
9km van treinstation

Midden in het mooie Biersdorf am See ligt Theis-Muehle: een prachtig hotel in een natuurrijke omgeving. Theis-Muehle is al generaties lang een familiebedrijf en dat merk je zodra je voet binnenzet. Je voelt je gelijk thuis! Het hotel beschikt over diverse comfortabele kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Zo hebben ze onder andere gratis wifi en badkamer met douche. 's Ochtends komt de geur van vers brood uit eigen bakkerij je tegemoet en 's avonds kun je genieten van een heerlijk diner in het restaurant.

Ook in de omgeving is genoeg te beleven. Maak bijvoorbeeld een lange wandeling langs het stuwmeer Stausee Bilburg, waar je ook kunt kanoën en waterfietsen. Fiets door de dichte bossen of de glooiende heuvels, of proef echt Bittburger-bier. Ook ben je binnen no-time in Luxemburg, Trier of Bernkastel-Kues: ideaal voor een gezellig daguitstapje. De perfecte minivakantie beleef je hier!

Beleef het bij Theis-Muehle!