Sunparks Kempense Meren & Oostduinkerke

8.9
Uitstekend • 43 beoordelingen

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Sunparks Kempense Meren & Oostduinkerke
Inschrijven

8.9
43 beoordelingen
Mevr. L. Blandu
W.
Mevr. W. Ezzagnouni
Super deal hâte de réserver le prochain deal
I.
Mevr. I. Vandael
het was een aangenaam verblijf . voor herhaling vatbaar.

Sunparks Kempense Meren ligt midden in de uitgestrekte bossen en meren van de 'Stille Kempen', aan een meer met zandstrand en op 2 kilometer van het Zilvermeer. Tussen al dat groen kun je eindeloze wandelingen en fietstochten maken en zijn er tal van leuke uitstapjes mogelijk naar een van de vele natuur- of pretparken in de buurt. Sunparks Oostduinkerke aan zee ligt vlakbij geliefde badplaatsen als Nieuwpoort en Koksijde. Op slechts enkele kilometers van het strand, verblijft u er in comfortabele vakantiehuizen met eigen tuin. In de omgeving zijn tal van uitstappen mogelijk. Van een dagje pret in attractiepark Plopsaland De Panne, tot een boeiende trip in de historische Westhoek.

Wat Sunparks Kempense Meren zo uniek maakt is het overdekte zwembad Aquafun. Aquafun is een echt waterparadijs, uiteraard met bubbelbaden en jetstreams. Maar Sunparks Kempense Meren pakt ook uit met een coole wildwaterbaan en voor de durfals is er de spectaculaire Black Hole. Naast het zwembad zijn er nog diverse andere faciliteiten op het park te ontdekken. Zo is er de grote indoor speeltuin waar kinderen tot 9 jaar zich helemaal gratis mogen uitleven. Of wat dacht je van een spelletje badminton, squash, tafeltennis of bowling? En bij mooi weer ga je natuurlijk het prachtige meer op, met een waterfiets of kano!

Je beleeft het bij Sunparks Kempense Meren & Oostduinkerke!