Restinn Medemblik

Restinn Medemblik

8.2
Uitstekend • 19 beoordelingen
Wieringerwerf

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Restinn Medemblik
Inschrijven

8.2
19 beoordelingen
Mevr. C. Van Der Laan

Restinn Medemblik
Zuiderkwelweg 2, 1771 SG, Wieringerwerf
11km van treinstation

Bij Restinn Medemblik kun je er even lekker tussenuit. Je vind hier luxe hotelhuisjes midden in het landschap op een stille weg zonder verdere bebouwing. Hierdoor ben je echt helemaal op jezelf. Vanaf je terras spot je allerlei weidevogels: kieviten, maar ook de grutto, tureluur en kiekendief zijn hier gewoon te zien. En daarboven dartelen de zwaluwen. Een prachtig uitzicht waarbij je helemaal tot jezelf komt.

Restinn Medemblik is daarnaast ook een prima startpunt voor een fiets- of wandeltocht, maar ook om ultiem te relaxen in en rond je hotelhuisje. Op een steenworp afstand ligt het IJsselmeerstadje Medemblik en ook Enkhuizen en Hoorn liggen vlakbij. Lopend of op de fiets voeg je makkelijk in op de route over de Westfriese Omringdijk: goed voor heerlijke etappes langs grasland en maïs, in het voorjaar kleurige tulpenvelden. En om lekker uit te waaien ben je in een halfuur op het Noordzeestrand. De perfecte bestemming voor een heerlijke minivakantie.

Je bent van harte welkom bij Restinn Medemblik!