Mercure Hotel Groningen Martiniplaza

8.8
Uitstekend • 38 beoordelingen
Groningen

8.8
38 beoordelingen
Mevr. H. Krake
Mevr. A. Hallink
prettig hotel, met een zeer goed ontbijtbuffet. De kamer was prima, met een heerlijke douche. Zeer gunstige ligging, bij het Martiniplaza.
V.
Dhr. V. Laurentzen
Erg vriendelijk personeel goede service en lekker eten

Expositielaan 7, 9727 KA, Groningen

Het Mercure Hotel Groningen Martiniplaza is de perfecte plek om even helemaal tot rust te komen. Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt in het zuidwesten van het centrum van Groningen direct naast het evenementencentrum MartiniPlaza en is de ideale uitvalsbasis voor een ontdekkingstocht door het mooie Groningen.

Het zal je bij je overnachting in het hotel aan niets ontbreken. Zo zijn alle kamers en suites voorzien van airconditioning, een kluisje, een minibar, een regendouche en gratis WiFi. Geniet vervolgens in het restaurant en de bar van de internationale keuken en een lekker drankje. Andere pluspunten zijn het uitstekende ontbijt, de goede bereikbaarheid van het stadcentrum en hoge servicekwaliteit.

Een fijne minivakantie beleef je bij Mercure Hotel Groningen Martiniplaza!