Loods Hotel

Loods Hotel

9.8
Perfect • 86 beoordelingen
Oost-Vlieland

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Loods Hotel
Inschrijven

9.8
86 beoordelingen
Mevr. M. Verwoerd
Dhr. B. Oudehand
Mevr. M. Hartemink

Loods Hotel
Dorpsstraat 3, 8899 AA, Oost-Vlieland
26km van treinstation

Kom heerlijk tot rust op Vlieland bij het Loods Hotel! Dit hotel ligt aan de Dorpsstraat, dicht bij het wad, de zee en de dorpse gezelligheid. De ideale locatie voor een ontspannen minivakantie! Het hotel beschikt over ruime, comfortabele kamers die van alle gemakken zijn voorzien. Ook heeft het een gezellig café waar je altijd terecht kan. Geniet aan het einde van de dag van een heerlijk diner, drink vervolgens nog een paar drankjes in het café en loop vervolgens door naar je kamer voor een heerlijke overnachting. Wád een plek!

Ook op Vlieland is genoeg te beleven. Je kunt kilometerslange routes afleggen op de fiets (die je bij het Loods huurt), urenlang wandelen door de bossen en natuurlijk uitwaaien aan het strand. Daarnaast heeft Vlieland een prachtig centrum waar je goed kunt winkelen of bij kunt komen op een gezellig terras. De ultieme minivakantie beleef je bij het Loods Hotel!

Je bent van harte welkom bij het Loods Hotel!