Kaboom Hotel

9.2
242 beoordelingen
Mevr. M. Van Der Maden
Mevr. C. Kelderman
Mevr. M. Fiets

Kaboom Hotel
Stationsplein 1, 6221 BT, Maastricht
Wellness bij The Green Elephant
Sint Maartenslaan 11, 6221 AV, Maastricht
Ontbijt bij Flavourz by Servais
Spoorweglaan 2, 6221 BS, Maastricht

Verrezen pal tegenover het centraal station in Wyck, zorgt het trendy Kaboom Hotel voor een warm welkom in Maastricht! Of je nu voor business of pleasure in de stad bent. Het hotel heeft 73 geluidsdichte en prachtig gedecoreerde kamers, een dakterras en gratis wifi door het hele gebouw.

Kaboom Hotel heeft een ontbijtgelegenheid en voorziet ook in een hapje en een drankje. Toch liever uit eten? Het behulpzame team wijst je graag op een leuk bistrootje of restaurant in de stad. Persoonlijk, of via een Tweet of Facebookberichtje: gastvrijheid 2.0! Op elke kamer vind je een XL flatscreen-tv. Lekker slapen doe je in een comfortabel Auping-bed en onder de rainshower word je aangenaam wakker. De perfecte ingrediënten voor een heerlijk verblijf!

Ontdek Maastricht vanuit de comfort van Kaboom Hotel. Jij bent van harte welkom!