Hotel Valkenburg by Mercure

Hotel Valkenburg by Mercure

9.2
Perfect • 667 beoordelingen
Valkenburg

9.2
667 beoordelingen
Mevr. S. Coenen
Prima verblijf, heerlijk ontbijt!
Mevr. S. De Vries
Mevr. E. De Grauwe
Mooie propere kamers, alles aanwezig op ontbijt en tof versierde kamer voor de jarigen, dank aan het team

Hotel Valkenburg by Mercure
De Leeuwhof 10, 6301 KZ, Valkenburg

Hotel Valkenburg by Mercure ligt direct aan de Geul midden in het heuvelland op een steenworp afstand van Valkenburg. Dit designhotel is gevestigd in een oude brouwerij. Alle kamers zijn smaakvol ingericht met luxe voorzieningen. Probeer bijvoorbeeld de Skinjay-douchefunctionaliteit voor een 'extra touch of wellness'.

Het karakter is ruig, puur en eerlijk; what you see is what you get. Bestel een whisky neat of een martini on the rocks aan de bar. De natuurrijke omgeving nodigt uit tot ontdekken, verkennen en avontuur; te voet of met de fiets. Kortom, jij beleeft hier een heerlijke minivakantie in eigen land.

Je bent van harte welkom bij Hotel Valkenburg by Mercure!