Hotel Spaander

Hotel Spaander

7.6
Goed • 17 beoordelingen
Volendam

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Hotel Spaander
Inschrijven

7.6
17 beoordelingen
Mevr. C. Wick-Zwanen
Dhr. H. Hofste
heerlijk gegeten in een authentiek omgeving.
P.
Dhr. P. De Vos

Hotel Spaander
Haven 15-19, 1131EP, Volendam
7km van treinstation

Hotel Spaander ligt sinds 1854 in het hart van Volendam! Hier ga je echt even terug naar de 19e eeuw. Het hotel werd geopend als café, maar toen het steeds populairder werd bij reizigers zijn er prachtige studio's bijgebouwd. Je kunt er tegenwoordig nog steeds heerlijk ontspannen. Het hotel beschikt tevens over een restaurant, herberg, bar en mooi terras waar je kunt genieten van een heerlijke lunch of uitgebreid diner.

Niet alleen het hotel is om over naar huis te schrijven, ook Volendam is een ware beleving! Bezoek het oude vissersdorp en de bijbehorende musea, of struin urenlang door de oude straatjes. Grote steden als Amsterdam liggen om de hoek; ideaal voor een dagje shoppen. De ideale minivakantie beleef je hier!

Ga terug in de tijd bij Hotel Spaander!