Hotel Renesse

9.3
240 beoordelingen
Mevr. L. Boomaerts-Franken
Mevr. D. Dekker-V.d.ven
Lekker paar dagen uitwaaien in Renesse. Hotel Renesse is een heerlijk knus hotel met mensen die nog oog hebben voor hun gasten! Dankjewel hier voor!!
Dhr. S. R

Hotel Renesse is een gezellig familiehotel aan het Kerkplein in het centrum van Renesse. Deze gezellige accommodatie met schone, rookvrije kamers is een hotel dat zich onderscheidt door een gezellige sfeer en persoonlijke benadering met Zeeuwse nuchter- en eerlijkheid.

Genieten van een wandeling langs de Zeeuwse kust of een avontuurlijke fietstocht door de prachtige natuur, in de omgeving van Hotel Renesse kan het allemaal. Je vindt er kilometerslange dijken om vogels te kijken, met veel water, maar ook strand, duinen, bos aan zee en een vriendelijk polderlandschap met mooie dorpen.

Ontdek het zelf, je bent van harte welkom bij Hotel Renesse!