Wanneer het tijd is om te ontsnappen aan de hectiek van alledag, dan is Hotel Hochland in Bad Fredeburg de perfecte plek voor een minivakantie. Omgeven door het schilderachtige landschap van het prachtige Sauerland vind je hier rust en ruimte in combinatie met een gastvrije service die aan al jouw wensen zal voldoen. Hier kun je dankzij de huiselijke sfeer en gastvrijheid erg gezellige en afwisselende dagen doorbrengen. Vanaf het moment van aankomst zal het personeel zorgen dat het je aan niets ontbreekt!
Naast de nodige ontspanning heb je bij Hotel Hochland de mogelijkheid om het hele jaar te genieten van sportieve activiteiten. Of je nu van wandelen houdt en de fantastisch mooie wandelpaden van Bad Fredeburg wilt ontdekken, of op de ski-afdaling wilt genieten van een schilderachtig winterlandschap: alles is mogelijk. Het natuurpark Sauerland-Rothaargebergte ligt ook op slechts een paar minuten lopen van het hotel. Dit belooft gegarandeerd een geweldige tijd!
Hotel Hochland verwelkomt je voor een vakantie om nooit te vergeten!