Hotel Du Commerce Oostburg

Hotel Du Commerce Oostburg

8.7
Uitstekend • 270 beoordelingen

8.7
270 beoordelingen
Mevr. S. De Kiewit
Heerlijk gegeten. Konden van de kaart kiezen. Echt heel lekker en vriendelijk personeel. Wij logeren ook in het hotel. Gelijk een nieuwe reservering
K.
Dhr. K. Pacqué
Jong dynamisch team, vlotte vriendelijke bediening en heel lekker eten
Mevr. C. Craeye

Op zoek naar een comfortabel verblijf nabij zee of een smakelijk diner? Breng dan een bezoekje aan Hotel Du Commerce Oostburg! Dit hotel ligt midden in het gezellige stadje Oostburg en de kamers bieden alles voor een comfortabel verblijf. In het sfeervolle restaurant kun je aanschuiven voor een heerlijk diner of een borrel aan de bar. De ochtend begin je met een smakelijk ontbijt voor de perfecte kickstart van je dag.

Oostburg ligt in het hart van West-Zeeuws-Vlaanderen, en is daarom de ideale uitvalsbasis voor een heerlijke tijd uit. Het prachtig afwisselende polderlandschap met kreken, zoals het vogelrijke Groote Gat, leent zich uitstekend voor mooie wandelingen en fietstochten. Binnen 15 minuten bereik je per auto een van de mooie stranden aan de Zeeuwse kust, en met een half uurtje rijden sta je met je voeten in het zand in Brugge of Oostende. Perfect voor een mini-vakantie!

Maak kennis met Hotel Du Commerce Oostburg!