Hotel Chamade Gent

9.7
121 beoordelingen
Mevr. E. Van Puyvelde
N.
Mevr. N. Hermans
Mevr. L. Broeckx

Beleef een heerlijke minivakantie of weekendje weg bij 3-sterren Chamade Hotel in Gent. Het enthousiaste team legt jou compleet in de watten en maakt je wegwijs in deze unieke stad. Het historische centrum is via de residentiële buurt te voet te bereiken. Ontdek deze prachtige stad met haar eeuwenoude straatjes en indrukwekkende geschiedenis en kom 's avonds weer helemaal tot rust op je comfortabele hotelkamer.

Chamade Hotel beschikt over 45 stijlvolle kamers die van alle gemakken zijn voorzien: airconditioning, koffie- en theefaciliteiten, flatscreen-tv, gratis wifi en meer. Daarnaast is er een moderne en gezellige ontbijtruimte én een sfeervolle bar waar je kunt genieten van een  heerlijk drankje en lekkere snacks.

Je bent van harte welkom bij Chamade Hotel Gent!