Hotel Chamade Gent

Hotel Chamade Gent

9.7
Perfect • 154 beoordelingen
Gent

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Hotel Chamade Gent
Inschrijven

9.7
154 beoordelingen
Mevr. M. Van Der Maden
G.
Dhr. G. Van Zoggel
Mevr. E. Van Der Pas

Hotel Chamade Gent
Koningin Elisabethlaan 3, 9000, Gent

Beleef een heerlijke minivakantie of weekendje weg bij 3-sterren Chamade Hotel in Gent. Het enthousiaste team legt jou compleet in de watten en maakt je wegwijs in deze unieke stad. Het historische centrum is via de residentiële buurt te voet te bereiken. Ontdek deze prachtige stad met haar eeuwenoude straatjes en indrukwekkende geschiedenis en kom 's avonds weer helemaal tot rust op je comfortabele hotelkamer.

Chamade Hotel beschikt over 45 stijlvolle kamers die van alle gemakken zijn voorzien: airconditioning, koffie- en theefaciliteiten, flatscreen-tv, gratis wifi en meer. Daarnaast is er een moderne en gezellige ontbijtruimte én een sfeervolle bar waar je kunt genieten van een  heerlijk drankje en lekkere snacks.

Je bent van harte welkom bij Chamade Hotel Gent!