Hotel Bij Boone

9.2
129 beoordelingen
Dhr. S. Korajac
Mevr. A. Kuijpers
mooie schone frisse kamers. lekker vers ontbijt. goede bedden
U.
Mevr. U. Stark
Wir waren zum 2.x hier und es hat uns wieder sehr gut gefallen. Zimmer sauber und gemütlich. Kommen gerne wieder.

Hotel Bij Boone
Torenstraat 17, 4365 AD, Meliskerke
7km van treinstation

Welkom in het hartje van Zeeland! Op het centrale eiland Walcheren vind je het sfeervolle Hotel Bij Boone. Dit is dé perfecte uitvalsbasis om deze mooie provincie te ontdekken. Bezoek bijvoorbeeld op 2 kilometer afstand het strand van Zoutelande, het middeleeuwse stadje Veere of de oudste badplaats genaamd Domburg. Je kunt bijvoorbeeld ook naar de Delta Experience, Mini Mundi en het Veerse Meer. Kortom: genoeg te doen op deze prachtige plek!

In dit veelzijdige hotel hoef jij je in ieder geval ook niet te vervelen: zo is er een café met biljarttafel waar jij de hele dag een lekkere koffie of een drankje kunt drinken, een slijterij met de lekkerste likeuren en een snackbar met ambachtelijke hapjes.

Je bent in het hotel 'Bij Boone' van harte welkom!