Hotel Asteria

9.2
112 beoordelingen
Dhr. J. Van Den Dikkenberg
mooi hotel, goede kamer en heerlijk eten
Y.
Dhr. Y. Hansen-Bohmer
Mooi hotel , fijne kamers badkamer mooi. Eten lekker echt een aanrader.
Mevr. A. Schuurmans
Gewoon prima. Goed en mooi hotel.Aan te bevelen. Venray ook.

Hotel Asteria
Maasheseweg 80a, 5804 AD, Venray
2km van treinstation

Hotel Asteria is een schitterend 4-sterrenhotel aan de rand van de Limburgse Peel. Het hotel beschikt over 114 comfortabele en luxe kamers en is gesitueerd aan de A73. Dankzij de ligging in het gebied van de Limburgse Peel en Nationaal Park de Maasduinen, is het dé ideale uitvalsbasis voor al je wandel- en fietsvakanties.

Tijdens je verblijf bij Hotel Asteria ben je verzekerd van een heerlijk nachtje weg. In het gemoedelijke restaurant wordt een uitgebreid ontbijt geserveerd, voor een goede start van de dag. Daarna kun je met gevulde maag de omgeving gaan verkennen. Tussen de middag zijn er lekkere broodjes en diverse lunchgerechten beschikbaar en 's avonds kun je genieten van een verrukkelijk diner. Kom helemaal tot rust in onze sfeervol brasserie met open haard en geniet hier van een kop koffie of een lekkere borrel en bite. Na een actieve dag is het ruime terras een fijne plek om in de zon te zitten onder het genot van een drankje en/of hapje. Sluit je dag eventueel af met een drankje in de hotelbar, voordat je neerstrijkt op de fijne bedden in de moderne hotelkamer. Heb je iets te vieren? Dan ben je bij Hotel Asteria ook aan het juiste adres. De moderne feestzaal Zaal Zeven met prachtige uitstraling is voorzien van alle faciliteiten die nodig zijn om van jouw feest een topfeest te maken.

Beleef een onvergetelijke tijd bij Hotel Asteria!