Hotel Am Park – De Vulkaan Eifel Stadtkyll

Uitstekend • 13 beoordelingen
Stadtkyll

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Hotel Am Park – De Vulkaan Eifel Stadtkyll
Inschrijven

13 beoordelingen
Mevr. S. Vlerick
G.
Dhr. G. Van Den Biggelaar
Fijn verblijf met extreem net en vriendelijk personeel. Het eten niet slecht maar zou iets van aandacht mogen krijgen. Prijs kwaliteit prima.
Dhr. R. Peters
We hebben een zeer leuk en compleet verzorgd weekend gehad. Prijs kwaliteit verhouding is zeer goed. Personeel was zeer vriendelijk en behulpzaam. Eten en ontbijt was lekker en goed verzorgd. De gevolgen van de overstroming van 2021 was wel hier en daar nog zichtbaar ( niet hinderlijk of storend) ze werken met man en macht om alles te herstellen. We komen hier zeker nog eens terug want de ligging en streek is zeer mooi.

Kurallee 13, 54589, Stadtkyll
3km van treinstation

All in Eifel Hotel am Park heeft werkelijk alles wat je je maar kunt wensen! Dit hotel ligt midden in het kuuroord Stadtkyll in de prachtige Vulkaaneifel. Het is omringd door prachtige, historische plaatsjes als Monschau, Bad Münstereifel en Trier, en daarnaast liggen talloze bezienswaardigheden om de hoek. Je kunt hier alle kanten op: van fietsen over de Vulkaanheuvels tot een wandeling langs het stuwmeer van Oleftalsperre of een bezoekje aan leuke steden in de buurt. Alle mooie plekjes binnen handbereik!

Het hotel beschikt over comfortabele hotelkamers die van alle gemakken zijn voorzien. Zo hebben ze allemaal boxspringbedden, gratis wifi, een televisie met Nederlandse en Duitse zenders en een balkon met prachtig uitzicht over het pittoreske Stadtkyll. In het restaurant kun je terecht voor een uitgebreid ontbijt of diner in buffetvorm. Ook worden hier regelmatig leuke entertainmentavonden georganiseerd, waar jij als gast natuurlijk bij mag zijn. Bij All in Eifel Hotel am Park is het hele jaar door genoeg te beleven!

Beleef de perfecte (mini)vakantie bij All in Eifel Hotel am Park!