Midden in het prachtige bos Horsterwold, direct aan het water, ligt Glamping De Parel. Een plek waar je even helemaal niets hoeft, maar alles mag en je even helemaal tot rust kan komen. Je overnacht hier in een prachtige glampingtent, waardoor je het kampeergevoel combineert met pure luxe.
In de omgeving van Glamping De Parel is de rust van de natuur altijd nabij. Het park beschikt over een eigen strand en in de nabije omgeving zijn er ook allerlei watersportmogelijkheden. Heb je behoefte aan gezelligheid? Geniet dan van een drankje in de beach lounge of schuif aan in het restaurant en sluit de dag af rond het kampvuur. Glamping De Parel biedt alles voor een onvergetelijke vakantie!
Je bent van harte welkom bij Glamping De Parel!