Glamping De Parel

Glamping De Parel

9.5
Perfect • 1 beoordeling
Zeewolde

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Glamping De Parel
Inschrijven

9.5
1 beoordeling
Mevr. L. Adahchour
Wij hebben een fijne tijd gehad op Camping de Parel, vriendelijk personeel en de eigenaren zorgen ervoor dat je je snel thuis voelt. De omgeving is heel rustgevend en divers. Aanrader!

Glamping De Parel
Groenewoudseweg 71, 3896 LS, Zeewolde
8km van treinstation

Midden in het prachtige bos Horsterwold, direct aan het water, ligt Glamping De Parel. Een plek waar je even helemaal niets hoeft, maar alles mag en je even helemaal tot rust kan komen. Je overnacht hier in een prachtige glampingtent, waardoor je het kampeergevoel combineert met pure luxe.

In de omgeving van Glamping De Parel is de rust van de natuur altijd nabij. Het park beschikt over een eigen strand en in de nabije omgeving zijn er ook allerlei watersportmogelijkheden. Heb je behoefte aan gezelligheid? Geniet dan van een drankje in de beach lounge of schuif aan in het restaurant en sluit de dag af rond het kampvuur. Glamping De Parel biedt alles voor een onvergetelijke vakantie!

Je bent van harte welkom bij Glamping De Parel!