Dorhout Mees

9.9
28 beoordelingen
Dhr. R. Wolve
Mevr. H. Schouten
op de fiets vanaf Harderwijk prima te doen. Prachtig ritje. leuke activiteit. Top begeleiding.
Dhr. D. Kok
we hebben een super leuke ochtend gehad, de begeleider bij het schieten is erg kundig en vriendelijk. Ook het eten was erg lekker en het personeel heel vriendelijk. zeker voor herhaling vatbaar.

Midden in het hart van Nederland, aansluitend aan de Randstad en aangrenzend aan de Veluwe vind je Dorhout Mees. Je kunt hier terecht voor een variëteit aan activiteiten die inspanning met ontspanning combineren, voor zowel jong als oud, kleine en grote groepen tot wel 750 personen.  Ze bieden verschillende golf, adventure en schietactiviteiten aan en beschikken over zalen voor 5 tot circa 900 personen. Zo maakt Dorhout Mees een vergadering, training, workshop, seminar of presentatie tot een groot succes! Liever een meerdaagse bijeenkomst? Breid het arrangement dan uit met een bijzonder en uitgebreid buffet of diner in het restaurant en een overnachting in het luxueus hotel.

Het hotel is comfortabel, aangenaam en gastvrij. Het beschikt over maar liefst 44 sfeervolle kamers, welke van alle gemakken zijn voorzien. Dankzij het sfeervolle en rustieke interieur voel je je bij binnenkomst meteen op je gemak. Dankzij de intense rust en vergezichten is het de perfecte plek om er even lekker tussenuit te gaan.

Je bent van harte welkom bij Dorhout Mees!

Bekijk hier de afzonderlijke openingstijden voor de activiteiten, het golfen, de winkel en het restaurant