Den Grooten Wolsack

7.1
43 beoordelingen
Mevr. M. Lisdonk, Van De
Eenvoudig maar prima hotel midden in het centrum! Toplocatie!
Dhr. A. Gras
Mechelen, gezellige stad. Het hotel ligt zeer gunstig, midden in het centrum. Prima hotel.
Mevr. M. Goos
GEWOON GOED. PROPERE KAMER

Kom gezellig logeren bij Den Grooten Wolsack! Het hotel huist in een prachtig pand aan de voet van de Sint-Romboutstoren in het oude centrum van Mechelen. Het werd door verscheidene patriciërsfamilies bewoond en ontleent zijn naam aan het feit dat het gebouw in de 15de en 16de eeuw werd gebruikt als stapelplaats voor wolbalen. Het is bij uitstek dé plek om de stad met haar pleinen en parkjes, kleine straatjes en steegjes, kerken en kapellen en leuke hippe winkels te verkennen.

Het hotel telt 22 charmante kamers, sommige met eeuwenoude balken die in het gerestaureerde pand bewaard zijn gebleven. Alle kamers hebben een houten vloer, een comfortabel tweepersoonsbed, flatscreen-tv, gratis wifi, koffie- en thee faciliteiten, badkamer met douche, toilet en haardroger.

Beleef de ultieme minivakantie bij Den Grooten Wolsack!