Center Parcs De Huttenheugte

Center Parcs De Huttenheugte

9.4
Perfect • 44 beoordelingen
Dalen

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Center Parcs De Huttenheugte
Inschrijven

9.4
44 beoordelingen
Dhr. M. Pasveer
K.
Dhr. K. Wals
gewoon top.
Mevr. M. Meijerman
We hadden een fijne premium cottage op een fantastische plek dicht bij de Market Dome. Cottage was netjes en schoon. Lekker gegeten in de restaurants, welke wel verschillen in prijs-kwaliteit. Aqua Mondo is een werkelijk zwemparadijs. Heerlijk weekend gehad!

Center Parcs De Huttenheugte
Reindersdijk 55, 7751 SH, Dalen
2km van treinstation

Al ruim 50 jaar is Center Parcs dé plek om nieuwe herinneringen te maken met je geliefden. Met compleet ingerichte cottages midden in de natuur, het zwemparadijs Aqua Mundo, de overdekte tropische Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten is Center Parcs de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie. En hoe divers het aanbod ook is, het staat allemaal in dienst van die ene, universele behoefte: samenzijn.

Center Parcs heeft in totaal 27 parken en 8 hotels, waaronder Center Parcs De Huttenheugte. Dit park is een waar kinderspeelparadijs in de rustgevende omgeving van het grote meer. Prachtig in een bebost gebied met uitgestrekte heidevelden rondom. Heerlijk om te fietsen met eventueel een stop bij de Drentse hunebedden. Perfect voor een gezellig verblijf met familie of vrienden. Kies het luxeniveau dat bij je past, of maak je vakantie extra bijzonder in een speciale accommodatie. Het hele jaar door en voor elke leeftijd valt er altijd iets nieuws te beleven.

Ieder z'n Center Parcs!