Center Parcs De Huttenheugte

Center Parcs De Huttenheugte

9.1
Perfect • 6 beoordelingen

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Center Parcs De Huttenheugte
Inschrijven

9.1
6 beoordelingen
T.
Mevr. T. Buist
Mevr. R. Brand
Heel klantvriendelijk en gezellig!
Mevr. L. Smit
Super genoten. Mooie lang wknd gehad

Al ruim 50 jaar is Center Parcs dé plek om nieuwe herinneringen te maken met je geliefden. Met compleet ingerichte cottages midden in de natuur, het subtropisch zwemparadijs Aqua Mundo, de overdekte tropische Market Dome en een groot scala aan indoor- en outdooractiviteiten is Center Parcs de ideale plek voor een onvergetelijke vakantie. En hoe divers het aanbod ook is, het staat allemaal in dienst van die ene, universele behoefte: samenzijn.

Center Parcs heeft in totaal 27 parken en 8 hotels, waaronder Center Parcs De Huttenheugte. Dit park is een waar kinderspeelparadijs in de rustgevende omgeving van het grote meer. Prachtig in een bebost gebied met uitgestrekte heidevelden rondom. Heerlijk om te fietsen met eventueel een stop bij de Drentse hunebedden. Perfect voor een gezellig verblijf met familie of vrienden. Kies het luxeniveau dat bij je past, of maak je vakantie extra bijzonder in een speciale accommodatie. Het hele jaar door en voor elke leeftijd valt er altijd iets nieuws te beleven.

Ieder z'n Center Parcs!