Camping de Meibeek

9.5
11 beoordelingen
Mevr. B. Van Hecke
Ruime camping, vriendelijk personeel en ruime plekken. De moeite waard
N.
Dhr. N. Jansen
fijne met grote plaatsen en het belangrijkste passie voor het vak!!
Dhr. J. Mulder
Prachtige grote velden met ruime plaatsen. Voor rustzoekers ook zeker geschikt . Mooi zwembad en speeltuin en een Jeu de boule baan waar trouwens weinig gebruik van wordt gemaakt helaas Kortom alles aanwezig voor een prima vakantie

Camping de Meibeek
Branderveenweg 4, 7261 RE, Ruurlo
3km van treinstation

Even helemaal tot rust komen, midden in het prachtige groen? Camping de Meibeek in Ruurlo is precies wat jij zoekt. Bij deze rustige camping ontdek jij de gastvrijheid waar de Achterhoek zo bekend om staat. Neem je eigen tent, camper of caravan mee en kom kamperen op de ruim opgezette velden, of maak het jezelf makkelijk en huur een accommodatie. Ga voor bijvoorbeeld een mobile home, trekkershut, safaritent, bungalow of zelfs een tiny house.

De camping is van alle gemakken voorzien, met alles wat jij nodig hebt voor een prettig verblijf. Daarnaast is hier genoeg te beleven: plons in het zwembad, aai de vele boerderijdieren die op de camping zijn of gooi je hengel uit in de Meibeek. Liever de omgeving ontdekken? Beleef het coulisselandschap optimaal per fiets of te voet! Na een fijne dag neem je plaats op het gezellige terras. Dat wordt een heerlijke mini-vakantie!

Je bent welkom in het hart van de Achterhoek bij Camping de Meibeek!