Boutique Hotel Ter Zand

9.2
42 beoordelingen
O.
Mevr. O. Mooren
Mevr. A. Van Dessel
Heel leuk hotel, goede kamers, super lekker en uitgebreid ontbijt. Vriendelijk personeel. Prijs kwaliteit top!
Mevr. C. Van Der Tol-Bogaard
Mooie kamer , goed ontbijt en vriendelijk personeel

Boutique Hotel Ter Zand
Hogeweg 59, 4328 PB, Burgh-Haamstede
20km van treinstation

Even heerlijk uitwaaien en ontspannen aan de veelzijdige Zeeuwse kust? Met één of meerdere overnachtingen bij Boutique Hotel Ter Zand komt dat zeker goed! Het hotel beschikt over verschillende comfortabele en luxe kamers en suites waarin je even helemaal tot rust komt. Alle kamers zijn prachtig ingericht volgens de stijl van bekende ontwerpers zoals William Yeoward, Nobilis en het Britse Designers Guild. Zo breng jij de nacht in stijl door!

Boutique Hotel Ter Zand ligt op loopafstand van natuurgebied de Zeepe Duinen en het ruime zandstrand van Westerschouwen. Alle natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen. Maak bijvoorbeeld een prachtige wandeling door de duinen, ga zeehonden spotten of zeilen op het grootste zoutwatermeer van West-Europa: het Grevelingenmeer. Het is allemaal mogelijk! Liever het dorp in? Fiets dan naar Burgh-Haamstede en ga een dag shoppen in de winkelstraten. 's Avonds geniet je nog even na met een heerlijk diner bij Restaurant Le Poirier. De chefs bereiden elke dag verrassende gerechten met de mooiste streekproducten, en dat proef je! Het restaurant is namelijk bekroond door Gault&Millau met 12/20 punten. Jij bent hier dus verzekerd van een bijzondere culinaire ervaring.

Je bent van harte welkom bij Boutique Hotel Ter Zand!