Boutique Hotel Ter Zand

9.6
7 beoordelingen
Mevr. M. Bekken-Regeer
Mevr. A. Schütz
Traumhaftes Hotel und netter Service! Sehr zu empfehlen :)
Mevr. L. Savels

Even heerlijk uitwaaien en ontspannen aan de veelzijdige Zeeuwse kust? Met één of meerdere overnachtingen bij Boutique Hotel Ter Zand komt dat zeker goed! Het hotel beschikt over verschillende comfortabele en luxe kamers en suites waarin je even helemaal tot rust komt. Alle kamers zijn prachtig ingericht volgens de stijl van bekende ontwerpers zoals William Yeoward, Nobilis en het Britse Designers Guild. Zo breng jij de nacht in stijl door!

Boutique Hotel Ter Zand ligt op loopafstand van natuurgebied de Zeepe Duinen en het ruime zandstrand van Westerschouwen. Alle natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen. Maak bijvoorbeeld een prachtige wandeling door de duinen, ga zeehonden spotten of zeilen op het grootste zoutwatermeer van West-Europa: het Grevelingenmeer. Het is allemaal mogelijk! Liever het dorp in? Fiets dan naar Burgh-Haamstede en ga een dag shoppen in de winkelstraten. 's Avonds geniet je nog even na met een heerlijk diner bij Restaurant Le Poirier. De chefs bereiden elke dag verrassende gerechten met de mooiste streekproducten, en dat proef je!

Je bent van harte welkom bij Boutique Hotel Ter Zand!