Boutique Hotel Dokkum

Boutique Hotel Dokkum

9.6
Perfect • 7 beoordelingen
Dokkum

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Boutique Hotel Dokkum
Inschrijven

9.6
7 beoordelingen
Mevr. M. Van Zon
lekker gegeten, goed geslapen
Mevr. B. Schippers
Heerlijke kamer, lekker eten en een goed ontbijt, zeker een aanrader
Mevr. C. Starreveld
We hadden een prachtige kamer, een heerlijk bed en was lekker stil!

Boutique Hotel Dokkum
Nauwstraat 2, 9101 LN, Dokkum
8km van treinstation

In 2022 is Boutique Hotel Dokkum geopend: een prachtig hotel in de historische binnenstad van Dokkum. Het hotel ligt op een steenworp afstand van het historische Elfstedenkeerpunt. Een bijzondere locatie! En wil je graag een dagje de Friese hoofdstad bezoeken? Ook dat is mogelijk, want vanuit het hotel ben je binnen no-time in Leeuwarden.

Het hotel heeft 12 comfortabele kamers die allemaal over de nieuwste faciliteiten beschikken. Zo hebben ze onder andere een kingsize bed, een ruime douche, een flatscreen-tv mét de mogelijkheid om je favoriete series of films te casten en een binnentuin. 's Ochtends schuif je bij Boutique Hotel Dokkum aan voor een uitgebreid ontbijtbuffet en 's avonds kun je heerlijk dineren bij hotel-restaurant HCR 't Raedhûs. Kortom, alle ingrediënten voor een ontspannen verblijf!

Je bent van harte welkom bij Boutique Hotel Dokkum!