Bij Hen op Ameland

9.4
7 beoordelingen
K.
Mevr. K. Kanon

In het authentieke en gemoedelijke Hollum vind je hotel-restaurant Bij Hen op Ameland, gevestigd in een prachtig monumentaal pand uit 1761. Geef je over aan het eilander leven en geniet van de eigentijdse sfeer in het restaurant of in een van onze kamers. Of je nu komt ontbijten, lunchen, dineren of iets drinken en ondertussen je boek uitlezen, het kan allemaal Bij Hen op Ameland.

Bij Hen is de ideale uitvalsbasis voor jouw verblijf op Ameland. Het hotel biedt comfortabele bedden, een fijne regendouche, gratis wifi in het gehele pand, ruime openbare parkeergelegenheid en een heerlijk ontbijtbuffet met lokale en overzeese producten. Het hotel ligt op loopafstand van het Maritiem Centrum en Museum Sorgdrager en is het startpunt van kilometers wandel- en fietspaden langs het strand of door het Hollumerbos.

Je bent van harte welkom bij hotel-restaurant Bij Hen op Ameland!