Best Western Zaan Inn

Best Western Zaan Inn

8.8
Uitstekend • 12 beoordelingen
Zaandam

Ontvang een e-mail
Vul je e-mailadres in en ontvang een e-mail wanneer er een nieuwe deal is van Best Western Zaan Inn
Inschrijven

8.8
12 beoordelingen
Dhr. E. Olaerts
zeer vriendelijk personeel heel goed ontvangen
Dhr. C. Vandewouw
goed hotel voor als je een dagje naar Amsterdam wil zit recht langs het station zaandam ennbinnen 15 min in Amsterdam ontbijt is basic maar goed.
Mevr. L. Polman

Best Western Zaan Inn
Grenehout 22, 1507 EB, Zaandam

Best Western Zaan Inn is ideaal gelegen naast station Zaandam, op 12 treinminuten van hartje Amsterdam en een kwartier van Schiphol. De 102 ruime, moderne en rookvrije kamers met eigen thermostaat en koeling zijn voorzien van een flatscreen-tv, een mini-koelkast, kluisje en koffie- en theefaciliteiten.

Best Western Zaan Inn is de perfecte locatie voor een mini-vakantie. Huur bijvoorbeeld een fiets en verken de prachtige omgeving. Bezoek de wereldberoemde Zaanse Schans of trek eropuit in het kustgebied. Ook Volendam, Edam, Alkmaar, Haarlem en Amsterdam zijn niet ver van Best Western Zaan Inn.

Geniet van een heerlijke mini-vakantie bij Best Western Zaan Inn!

Het restaurant is tijdelijk gesloten.