Bentheimer Hof

9.7
18 beoordelingen
U.
Dhr. U. Postma
Vriendelijk personeel. Prima gegeten. De kamer was ruim en schoon, kortom prima weekend gehad!
Mevr. S. Finken
Super schönes, großes Zimmer. Leckeres, reichhaltiges Frühstück. Dinnermenüs super lecker und reichhaltig. Nur zu empfehlen.
Mevr. L. Verbree
Heel positief over deze deal! Netjes hotel, kamer basic maar schoon. Vriendelijk personeel en lekker eten en drinken. Centrum op 15 minuten loopafstand, met bakkerijen, genoeg cafeetjes en ook Lidl en DM drogist vlakbij. Leuke, gratis nachtwandeling met gids gedaan en dagje naar het badepark geweest. Aanrader!

Hotel Bentheimer Hof
Bahnhof Nord 1, 48455, Bad Bentheim
Badepark Bentheim
Zum Ferienpark 1, 48455, Bad Bentheim
2km van treinstation

Het Bentheimer Hof, met uitzicht op het Bentheimer Woud, ligt op 2 km van het Zandsteenmuseum in Bad Bentheim en het middeleeuwse kasteel Bentheim. Vanuit het hotel maak je mooie fiets- en wandeltochten en kun een dagje in de natuur doorbrengen. Ook het Badepark Bentheim ligt op korte afstand en biedt actie en ontspanning voor jong en oud.

Het Bentheimer Hof is gevestigd in een oud stationsgebouw uit 1898 en behoorde tot de Bentheimer Eisenbahn AG, die in 1895 werd opgericht. Het gebouw werd later gebruikt als een lounge en stallen. In 1997 is het pand door de huidige eigenaren Irene en Jelle Alssema van Bentheim Railway gekocht en liefdevol gerenoveerd. Het hotel beschikt over 25 modern ingerichte tweepersoonskamers en de unieke sfeer van het hotel zorgt ervoor dat jij je direct thuis voelt.

Je bent van harte welkom in Hotel Bentheimer Hof!

Hiernaast zie je de openingstijden van het restaurant. Op zondag is het restaurant tussen 16.00 en 18.00 uur gesloten. Bekijk hier de openingstijden van Badepark Bentheim.