B&B De Posthoorn

9.5
56 beoordelingen
Mevr. C. De Kruif
Fijne b&b midden in het centrum van het gezellige Hoorn. Vriendelijke gastvrouw die ons voorzag van een heerlijk ontbijt. Prima kamer met voor ons in ieder geval 2 verbeterpuntjes: We misten nachtkastjes naast het bed, hierdoor moest je je spulletjes op de grond neerleggen, en de shutters lieten echt zoveel licht door dat we heeel vroeg wakker waren...maar verder zeker een aanrader en voor herhaling vatbaar!!
Dhr. M. Van Cappelle
Goed geregeld, goede matrassen, goed ontbijt. Vriendelijk en correct.
Mevr. C. Teunissen
supergezellige B&B, leuke en spontane gastvrouw en n superontbijt!!!! bedankt en tot de volgende keer,.

B&B De Posthoorn
Breed 23, 1621 KA, Hoorn

B&B De Posthoorn is gevestigd in hartje Hoorn. Het IJsselmeer, de leukste winkelstraten en de gezelligste eet- en drinkgelegenheden liggen op een steenworp afstand. Het prachtige Hoorn staat bekend om het historische centrum. Tijdens een mooie wandeling op ontdekking in dit knusse stadje is dan ook zeker een aanrader.

De kamers bij B&B De Posthoorn zijn van alle gemakken voorzien zoals een haardroger, ventilator en WiFi. Er wordt dagelijks gezorgd voor de krant en een heerlijk ontbijt én lunchpakket. Je fiets kan je eventueel kwijt in de privéfietsenstalling en elektrische fietsen kunnen worden opgeladen. Het zal je aan niets ontbreken tijdens je verblijf bij B&B De Posthoorn!

Je bent van harte welkom bij B&B De Posthoorn!