Wellness Hotel & Golf Resort Zuiddrenthe

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + evt. 3-gangendiner + wellness of golfen

9.2
Perfect • 3 beoordelingen
Erica (319km)
Verkocht: 16
€177
€120

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachtingen bij Wellness Hotel & Golf Resort Zuiddrenthe, inclusief ontbijt, eventueel late check-out, 3-gangendiner en toegang tot de wellness of een green fee

2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1x 3-gangendiner + 1x dagentree spa

11% korting

Verkocht: 2

€335
€298

2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1x 3-gangendiner + 1x green fee

15% korting

€375
€318

1 overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out

32% korting

Verkocht: 4

€177
€120

1 overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + dagentree spa

30% korting

Verkocht: 7

€244
€170

1 overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + green fee

34% korting

Verkocht: 2

€282
€185

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out €120
  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + dagentree spa €170
  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + 3-gangendiner + green fee €185
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1x 3-gangendiner + 1x dagentree spa vanaf €298
  • 2 overnachtingen voor 2 + 2x ontbijt + 1x 3-gangendiner + 1x green fee vanaf €318
  • Voor 2 personen: heerlijke overnachting(en) in het hart van Drenthe
  • Inclusief ontbijt, eventueel late check-out, een 3-gangendiner van de chef en dagentree voor de spa of een green fee
  • Jullie verblijven in een deluxe kamer met comfortabel bed, badkamer met douche en toilet, koffie- en theefaciliteiten en nog veel meer
  • Tijd over? Fiets of wandel dan een rondje door de prachtige omgeving of breng een bezoekje aan Emmen
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijten diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken vanaf 14.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur (13.00 uur bij late check-out)
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,60 p.p.p.n
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Amsterdamscheveldlaan 9, 7887 TK Erica
319 km van De kust
7km van treinstation

Kan je wel wat ontspanning gebruiken? Pak die koffers, want bij Wellness Hotel & Golf Resort Zuiddrenthe vind je alles voor een heerlijke mini-vakantie. Neem je favoriete gezelschap mee en geniet samen van 1 of 2 overnachting(en) in een Deluxe kamer, voorzien van alle gemakken! 's Ochtends starten jullie op met een heerlijk ontbijt en na een ontspannende dag mogen jullie aanschuiven voor een uitgebreid 3-gangendiner van de chef bij Brasserie Zuiddrenthe.

Maak je verblijf compleet met entree voor de wellness en alle rustgevende faciliteiten. Liever golfen? Ga dan voor een green fee, waarmee je een hele dag balletjes mag slaan op Golfbaan Zuiddrenthe. Heb je tijd over, dan kun je urenlang fietsen of wandelen in de groene omgeving. Ook het gezellige Emmen ligt om de hoek. Eventueel ga je ook voor een late check-out. Geniet ervan samen!

Deluxe kamer

  • Comfortabel bed
  • Badkamer met douche en toilet

9.2
3 beoordelingen
Mevr. E. Sprang

Wellness Hotel & Golf Resort Zuiddrenthe is een prachtig 4-sterrenhotel, gelegen in een unieke en rustgevende omgeving In Erica. Het hotel beschikt over 27 luxe kamers, voorzien van alle gemakken die je je maar kunt wensen, en genoeg faciliteiten om je dagenlang te vermaken. Ontspan bijvoorbeeld in de vele wellnessfaciliteiten, laat je smaakpapillen in de watten leggen met een culinair diner in het restaurant of sla een balletje of twee op golfbaan Zuid-Drenthe.

Wil je de omgeving verkennen? Huur dan een (elektrische) fiets en ga eropuit. Wandelen of fietsen kan uitstekend in natuurreservaat Bargerveen. Ook de gezellige stad Emmen ligt om de hoek, waar je goed kunt winkelen of terrassen. De ideale mini-vakantie beleef je hier!

Je bent van harte welkom bij Wellness Hotel & Golf Resort Zuiddrenthe!

Hotels in de buurt van Wellness Hotel & Golf Resort Zuiddrenthe