The Manor Amsterdam

Overnachting voor 2 + ontbijt in Amsterdam

9.7
Perfect • 175 beoordelingen
The Manor Amsterdam
Amsterdam (187km)
Verkocht: 4
€152,90
€152,90

Voor 2 personen: een overnachting in een superior room met ontbijt bij 4-sterrenhotel The Manor in Amsterdam

  • Overnachting voor 2 in een superior room inclusief ontbijt bij 4-sterrenhotel The Manor
  • Prachtig karakteristiek oud pand in Amsterdam-Oost: een volledig gerenoveerd oud ziekenhuis
  • Luxe kamer met uitzicht over de stad en een inloopdouche
  • Geniet van een uitgebreid ontbijt, eventueel geserveerd op de kamer
  • Verken tijdens je verblijf het mooie Amsterdam
  • Het hotel is rookvrij, rolstoel- en kindvriendelijk en heeft 24-uursreceptie
  • Wist je dat The Manor hét Love Hotel is van het bekende tv-programma All You Need is Love van Robert ten Brink?

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken voor 12.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van 12,5% over de kamerprijs

The Manor Amsterdam
Linnaeusstraat 89, 1093 EK Amsterdam
187 km van De kust

Maak kennis met The Manor: het mooiste hotel van Amsterdam-Oost! In een prachtig, karakteristiek oud pand uit 1891 kunnen jullie met z'n tweetjes een avond overnachten in een superior room, met uitzicht op de stad en een heerlijke inloopdouche. Ook vind je een Nespresso-apparaat en waterkoker op je kamer.

's Ochtends genieten jullie van een uitgebreid ontbijt. Verken tijdens je verblijf het prachtige Amsterdam, er is altijd wel iets leuks te doen. Maak een wandeling door het mooie Amsterdam-Oost, bezoek diverse musea op het Museumplein of ga gezellig een dagje shoppen. De perfecte minivakantie!

9.7
175 beoordelingen
Mevr. B. Panday
Het was prima, het ontbijt was erg goed.
G.
Mevr. G. Bouwman
Fijn hotel. Heerlijke bedden. Goede locatie
Dhr. E. Glazer
Fijn en schoon hotel. Prima ligging

Het mooiste hotel van Amsterdam-Oost: zo wordt The Manor Amsterdam ook wel genoemd. Het hotel is gevestigd in een oud ziekenhuis en stadsdeelkantoor. Het karakteristieke gebouw is omgetoverd tot een modern hotel met prachtige kamers, van alle gemakken voorzien.

Drink tijdens je verblijf een drankje in de hippe hotelbar, geniet van een ontbijt in het mooie restaurant of maak gebruik van een van de ruime vergaderzalen. Of ga Amsterdam verkennen op de fiets middels de fietsverhuur van het hotel. De kamers hebben een luxe uitstraling met bijzondere details én bedden waar je eindeloos in wil blijven liggen. Plan snel je bezoek!

Je bent van harte welkom bij The Manor Amsterdam!

Hotels in de buurt van The Manor Amsterdam