Summio Bungalowpark De Riethorst

Midweek of weekend weg voor 4 tot 6 personen in Noord-Limburg

Plasmolen (214km)
€180
€180

Voor 6 personen: verblijf een midweek of weekend in een bungalow van Summio Bungalowpark De Riethorst in Noord-Limburg

Weekend in Bungalow Zevendal 6 voor 6 personen

€180

Midweek in Bungalow Zevendal 6 voor 6 personen

€272

  • Midweek in Bungalow Zevendal 6 voor 6 personen
  • Weekend in Bungalow Zevendal 6 voor 6 personen
  • Midweek of weekend weg voor 6 personen in Noord-Limburg
  • Je verblijft in een compleet uitgeruste bungalow
  • Inclusief keuken met kookgelegenheid, gezellige woonkamer, mooi terras en nog veel meer!
  • Dit vakantiepark ligt tussen de Maas en Mookerheide, dus genoeg mogelijkheden voor mooie fiets- en wandeltochten
  • Ook is het de perfecte uitvalsbasis voor het bezoeken van gezellige steden zoals Nijmegen en Arnhem
  • Geniet van een heerlijke vakantie met je favoriete gezelschap!

  • je kunt je reservering 1 keer aanpassen, tot 21 dagen voor aankomst
  • De algemene voorwaarden van Summio zijn van toepassing, bekijk deze hier
  • Exclusief toeristenbelasting van €1,77 p.p.p.n. (ter plekke te voldoen)
  • Exclusief bedlinnen van €8,50 per persoon (ter plekke te voldoen)
  • Exclusief eindschoonmaak van €73,25 per accommodatie (ter plekke te voldoen)
  • Inchecken tussen 15:00 en 17:00 uur, uitchecken voor 10:00 uur
  • Enkel voor recreatieve verhuur

Riethorsterweg 10a, 6586 AC Plasmolen
214 km van De kust
3km van treinstation

Geniet van een midweek of weekend weg voor 6 personen bij Summio Bungalowpark De Riethorst in Noord-Limburg. Beleef een gezellige vakantie met je favoriete gezelschap in een goed uitgeruste bungalow, die van alle gemakken voorzien is.

Summio Bungalowpark De Riethorst vind je tussen de Maas en Mookerheide. Het is dus de ultieme locatie voor heerlijke wandel- en fietstochten door de prachtige natuur. Ontdek de uitgestrekte bos- en heidegebieden, het unieke stuwwallenlandschap en de vele historische elementen die wijzen op het Romeinse verleden van de streek. Of verken de sfeervolle steden Nijmegen en Arnhem, waar cultuur, geschiedenis en heerlijk eten samenkomen. Geniet van een fijne tijd weg!

Bungalow Zevendal 6:

  • 116 m2
  • Woonkamer met zithoek, eethoek en televisie
  • Keuken met waterkoker, koelkast, gas, magnetron, vriesvak, vaatwasser en meer
  • 3 slaapkamers met eenpersoonsbedden, dekbedden en hoofdkussens
  • Badkamer met inloopdouche, toilet, wastafel en ligbad
  • Wasmachine
  • Stofzuiger
  • Terras met meubilair, tuin, parkeerplaats en parasol
  • + meer

Midden in de prachtige Limburgse natuur vind je Summio Bungalowpark De Riethorst, met volop mogelijkheden voor de echte natuurliefhebbers. Daarnaast kun je op het park het hele jaar door binnen- en buitenactiviteiten beleven. Ervaar de beste quality time op dit vakantiepark in Noord-Limburg, door de prachtige ligging midden in de natuur. Je kunt hier ook gratis parkeren bij je accommodatie of op het centrale parkeerterrein, waar ook laadpalen aanwezig zijn.

Summio Bungalowpark De Riethorst ligt tussen de Maas en Mookerheide en is dus ideaal voor heerlijke fiets- of wandeltochten door de schitterende natuur. Ontdek de uitgestrekte bos- en heidegebieden, het unieke stuwwallenlandschap en de vele historische elementen die wijzen op het Romeinse verleden van de streek. Of maak een citytrip naar sfeervolle steden zoals Nijmegen of Arnhem, waar cultuur, geschiedenis én heerlijk eten samenkomen. Kortom, er is voor ieder wat wils!

Je bent van harte welkom bij Summio De Riethorst!

Hotels in de buurt van Summio Bungalowpark De Riethorst