Park Drentheland

Kamperen in de Drentse natuur

9.5
Perfect • 19 beoordelingen
Park Drentheland
Zorgvlied (296km)
€40
€29

Voor 2 personen: kamperen met jouw tent, caravan of vouwwagen bij Park Drentheland voor 2, 5 of 7 nachten, beleef een heerlijke vakantie en kom tot rust in de Drentse natuur

  • Voor 2 personen: 2 nachten kamperen (basis) €29
  • Voor 2 personen: 5 nachten kamperen (basis) €69
  • Voor 2 personen: 7 nachten kamperen (basis) €94
  • Voor 2 personen: 2 nachten kamperen (comfort) €34
  • Voor 2 personen: 5 nachten kamperen (comfort) €83
  • Voor 2 personen: 7 nachten kamperen (comfort) €114
  • Kom kamperen in de prachtige Drentse natuur!
  • Ruim opgezet recreatiepark aan het Drents-Friese Wold, na de Veluwe het grootste bosgebied van Nederland!
  • Genoeg ruimte voor jouw tent, caravan, camper of vouwwagen
  • Inclusief elektra en sanitaire voorzieningen
  • Zwembad, midgetgolfbaan en tennisbaan zijn op het park aanwezig: jullie zullen je niet vervelen
  • Maak een wandel- of fietstocht in de prachtige omgeving, bezoek een van de musea in de buurt of ga zwemmen in natuurwater
  • Jouw hond of paard is ook welkom!
  • Extra:
  • kom met meerdere personen voor €7,50 p.p.p.n. (ter plekke te voldoen)
  • jouw hond of paard zijn welkom tegen een meerprijs, afhankelijk van het dier (ter plekke te voldoen)

Park Drentheland
De Gavere 1, 8437 PE Zorgvlied
296 km van De kust
17km van treinstation

Zijn jullie toe aan een beetje quality time en willen jullie gaan genieten van de natuur? Kom dan kamperen bij Park Drentheland! Op dit park word je omgeven door groen en zit je aan de rand van het Drents-Friese Wold, na de Veluwe het grootste bosgebied van Nederland. Je kunt kiezen voor een verblijf van 2, 5 of 7 nachten op een van de ruime kampeerplekken. Hier is ruimte genoeg voor jullie tent, caravan, camper of vouwwagen. Uiteraard is er stroom aanwezig en kun je gebruikmaken van de sanitaire voorzieningen. Kies voor een basisplek of een kampeerplek met extra comfort!

Tijdens jullie verblijf is er genoeg te beleven. Geniet van de prachtige natuurrijke omgeving, maak een wandeling- of fietstocht of neem een duik in een van de prachtige natuur-wateren nabij het park. Zoek je het liever wat dichter bij je kampeerplek? Neem dan een duik in het buitenzwembad of daag elkaar uit voor een potje tennis of midgetgolf. Jullie zullen je niet vervelen!

Kampeerplek basis
Een ruime kampeerplaats met eigen elektra-aansluiting (10 amp.). Je kampeert op een zonnig en schaduwrijk veld wat is voorzien van een gezamenlijk watertappunt. Natuurlijk kun je gebruikmaken van het centraal gelegen moderne sanitairgebouw.

Kampeerplek comfort
Een extra comfortabele kampeerplaats met een eigen water-, riool-, CAI- en elektra-aansluiting (16 amp.) op een zonnig en schaduwrijk veld. Je kunt gebruikmaken van het centraal gelegen moderne sanitairgebouw.

9.5
19 beoordelingen
Dhr. M. Kalfsbeek
Net park met ruime plekken. Erg stil dus perfect verblijf gehad.
P.
Mevr. P. Van Putten
Een super fijne camping Prima sanitair en het wordt netjes onderhouden Super leuke dames achter de receptie ! Velden zijn niet te leeg en niet te vol Precies goed vonden wij We hebben een heerlijke tijd gehad en komen graag weer terug Super omgeving Gelijk de bossen in wandelen of fietsen Alleen de supermarkten niet in de buurt maar dat was het enige vonden wij Daarentegen kon je brood en broodjes bestellen bij de receptie en de eerste benodigdheden kon je daar kopen!
Dhr. S. Looper

Park Drentheland is een prachtig recreatiepark gelegen aan Nationaal Park Drents-Friese Wold. Hier kom je helemaal tot rust en beleef je een fantastische vakantie of een weekend weg in de Drentse natuur met het hele gezin. En dan bedoelen we ook letterlijk met het hele gezin: jouw paard en/of hond is hier ook van harte welkom!

Het park beschikt over verschillende ruime kampeerplaatsen en trekkershutten, allemaal omgeven door het groen. Verblijf je liever in iets meer luxe? Dat kan ook in een van de chalets en paviljoens! Op en rondom het park is er een hoop te beleven. Neem een duik in het buitenzwembad, maak een fiets- of wandeltocht door de omgeving of speel een sportief potje midgetgolf of tennis. Alles is aanwezig voor een heerlijk verblijf!

Geniet van jouw vakantie bij Park Drentheland!

Hiernaast vind je de openingstijden van de receptie in het laagseizoen. Bekijk hier de actuele openingstijden. Buiten de weergegeven openingstijden is de receptie beperkt geopend, maar je kunt altijd bellen voor vragen.

Hotels in de buurt van Park Drentheland