Hartelijk gefeliciteerd,

Je hebt deze veiling gewonnen!

Direct betalen

of Bekijk de nieuwe veiling!
Helaas,

Je hebt deze veiling niet gewonnen.
Probeer het direct nog eens!

Bekijk de nieuwe veiling!

3 dagen cultureel ontspannen in Salzburg
Arena City Hotel - Salzburg - Oostenrijk

Arena City Hotel - Salzburg - Oostenrijk-salzburg-1
Beschikbaarheid:
HUIDIG BOD

Excl. € 7,50 veilingkosten

Omschrijving

Verken dé geboortestad van bekend componist Mozart vanuit het Arena City Hotel, Salzburg. De stad is zo talrijk aan middeleeuwse bouwwerken dat het oude centrum op de Unesco werelderfgoedlijst is beland. Breng een bezoek aan de geweldige Dom van Salzburg of ga culinair genieten van de heerlijke gerechten in de vele toprestaurants.

Voor dit hotel kunt u uitsluitend uw reservering maken op aanvraag. Mocht u, voordat u de veiling wint, willen opvragen op welke dagen er beschikbaarheid is dan kunt u contact met ons opnemen via reserveren@hotelkamerveiling.nl of +31 318 70 40 40

Veiling Informatie

Wat wordt er geveild?

Een 3-daagse stedentrip voor 2 personen:

  • 2 x een overnachting in een comfort 4-sterrenkamer
  • Vrij gebruik van fitness en sauna

Voorwaarden

  • Reserveren op basis van beschikbaarheid
  • Geldig tot 1 jaar na aankoopdatum
  • Uitsluitend online reserveren via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren
  • Wij zoeken een alternatief hotel indien uw gewenste datum niet beschikbaar is
  • Tijdens vakantieperiodes, feestdagen, congres data is een eventuele toeslag van toepassing
  • Vervoer en verblijfsbelasting niet inbegrepen

Exclusief

Na afloop van de veiling ontvangt u een e-mail met een link om via iDEAL direct online te betalen. Het bedrag dat u betaalt is het winnende bod + € 7,50 veilingkosten. Betalingen via overschrijvingen nemen enkele werkdagen in beslag. Zodra de betaling verwerkt is, ontvangt u per e-mail uw waardebon.

Hotel Informatie

Adres Am Messezentrum 2 Salzburg salzburg Salzburg Oostenrijk

Dit viersterren hotel is een prettige verblijfplek voor uiteenlopende doelgroepen. De nette kamers zijn voorzien van alle benodigdheden voor een comfortabel verblijf. Arena City Hotel biedt 120 kamers en allen voorzien van satelliet-TV, radio, telefoon en een minibar.

Vanuit het hotel bent u binnen tien minuten in het historische centrum van Salzburg, waar vele mooie plekken te ontdekken zijn. Maar ook sportievelingen zullen zich hier vermaken, de fitnessruimte en het hardloopparcours zijn een echte uitdaging.

Faciliteiten

Bar, Draadloos Internet, Restaurant, Sauna , 24-uurs receptie, Fietsverhuur, Gratis parkeren, Huisdieren toegestaan, Lift, Stoombad, Toegankelijk voor mindervaliden, Geldautomaat aanwezig, Kluisje, Kranten, Rookvrije kamers, Winkels in het hotel

Aanvullende Informatie

Inchecken vanaf 15.00 uur
Uitchecken voor 11.00 uur

Optioneel:
- Extra nachten zijn tegen aantrekkelijk tarief bij te boeken via www.hotelkamerveiling.nl/reserveren

Locatie:
Afstand tot de luchthaven - 3km (Salzburg Airport)
Afstand tot het dichtstbijzijnde station - 4km (Hauptbahnhof Station)
Afstand tot de dichtstbijzijnde busstop - 2 minuten lopen

Omgeving

De bijzondere middeleeuwse stad Salzburg staat vooral bekend om de geboortestad van componist Mozart. Jaarlijks reizen er talloze muziekliefhebbers af naar Salzburg om het geboortehuis van Mozart te bewonderen. De stad kent een rijke geschiedenis, de stad met de prachtige historische bouwwerken diende namelijk als decor voor The Sound of Music uit de jaren 60.

Salzburg is een echte cultuurstad en dat is te zien aan de vele oogstrelende paleizen, enkele kastelen, de prachtige Dom van Salzburg en natuurlijk de locaties die memoreren aan Mozart. Naast cultuur heeft de stad veel meer te bieden. Vanuit het hotel is het gemakkelijk om een uitstapje te maken naar het winkelgebied, naar de talloze toprestaurants in het centrum of naar de dierentuin de Salzburg Zoo.

Kaart

Routeplanner

Vul uw vertreklocatie in voor een gedetailleerde route omschrijving.