Home Online reserveren Klantenservice Account aanmaken Inloggen
Hier vind je jouw account!

Bekijk Beoordeling

Beoordeling voor Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Aantal Commentaren 58
Beoordeling 84.48%
Bekijk Mijn Veilingen
Recente Beoordeling

Laatste Maand 0 0 0 0 0
Laatste Zes Maanden 2 0 0 0 0
Laatste Twaalf Maanden 11 2 4 0 0
Beoordeling als Hotel 31 18 9 0 0

Alle Beoordelingen
| Datum: 01 Dec 13, 19:50:21 | Van: alice303 | Veiling ID: 9863494 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Gewoon top !!!! Het mooie zwembad, gratis stoombad en Finse sauna maken het plaatje helemaal compleet.
| Datum: 14 Nov 13, 21:14:04 | Van: terlinde49 | Veiling ID: 57588185 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Tja wat zal ik zeggen, super top. Kamer en zwembad het het allemaal erg goed, personeel meer dan goed en zeer vriendelijk. Op ons verzoek om een late uitcheck kregen we zonder probleem, en zonder bijbetaling onze kamer was voor de volgende dag al gereseveerd, maar als we zo vriendelijk wilden zijn naar de kamer aan de overkanr van de gang te gaan was laat uitchecken geen punt. op mijn vraag wat de kosten waren werd gezegd, u bent zo vriendelijk om naar een andere kamer te gaan, dus wij vinden dat het gratis kan. Echt wij vonden het super. Komen beslist weer terug en dan langer.
| Datum: 03 Oct 13, 21:27:41 | Van: TheoJr. | Veiling ID: 53481432 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Wederom een geweldig verblijf gehad in Spier met een upgrade voor de kamer.
| Datum: 24 Sep 13, 08:51:55 | Van: HaJEeEs | Veiling ID: 52631801 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Prima bevallen. Goede service, upgrade naar Comfortkamer eenvoudig geregeld, grote nette kamer en prima ontbijt. Zeker voor herhaling vatbaar en een aanrader.
| Datum: 21 Sep 13, 05:39:51 | Van: Strohaak | Veiling ID: 33859742 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
De indruk bestaat dat mensen die via hotelkamerveiling reserveren, de minste kamers krijgen. Onze kamer was alleen met de trap te bereiken. Aangezien mijn partner slecht ter been is, was dit voor ons een probleem. Bij aankomst was onze boeking opgewaardeerd naar een comfot-kamer, per lift te bereiken! En dat is top. Aan de andere kant: de indruk dat je via hotelkamerveiling tweederangs gast bent, blijft bestaan. Hotel Spier is verder top.
| Datum: 13 Sep 13, 17:10:50 | Van: Klaas54 | Veiling ID: 46204118 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
kamer onder de schuine kap van het gebouw. goed ontbijt. vriendelijk personeel.
| Datum: 15 Aug 13, 11:14:32 | Van: tvrolijk | Veiling ID: 48947172 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Prima service. Er bleek geen lift te zijn, terwijl mijn vrouw een rolstoel gebruikt. Kreeg tegen een schappelijke prijs een upgrade naar een comfort plus kamer. Verblijf is prima bevallen.
| Datum: 07 Aug 13, 14:55:08 | Van: wdumerP8pY | Veiling ID: 45867979 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Hele slechte zolderkamer gekregen,was heel warm weer !!!!!! Geen airco en een heel oudbollig interieur.Van de Valk onwaardig.
| Datum: 27 Jul 13, 10:03:55 | Van: schildwachters | Veiling ID: 45924056 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
afgelopen week een rondreisje gemaakt langs drie van der valk hotels. Hotel Spier was het slechtste van de drie. Kamer was niet bereikbaar met lift. De kamer had was gelegen op de 1e verdieping onder het dak en had geen airco en dat met de hitte van de afgelopen week. De hor voor wat koeling in de nacht functioneerde niet. Douchen in de ochtend was niet mogelijk want de afvoer was verstopt. Kortom een van der Valk onwaardige kamer. Ons advies, ga niet naar hotel Spier.
| Datum: 25 Jul 13, 01:12:06 | Van: bart.hekkert@gmail.com | Veiling ID: 19158613 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Uitstekend hotel met prima medewerkers. Fijne ontvangst door zeer vriendelijke receptioniste. Zeer mooie kamer met airco (buiten was het 30+) Goed schoongemaakt (ook tijdens de volgende dag) Prachtige fitnessruimte met heerlijk zwembad. Goed restaurant met zeer vriendelijke en alerte bediening. Alleen maar lof voor deze Valk.
| Datum: 17 Jul 13, 14:21:26 | Van: rvanrookhuizen | Veiling ID: 44764142 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Hotel met uitstekende ligging, in ons geval beduidend minder. Een bloedhete kamer, raam open gaf veel geluidshinder vanwege de snelweg. (was wel een grote staande ventilator aanwezig) Geen Bacardie rum aanwezig op zaterdagavond ?? En een beduidend minder ontbijt dan bij de buurman vd.Valk Assen. op de vraag waarom Spier aanzienlijk duurder is dan Assen, tja dat maakt elke vd.Valk zelf uit. Bij mijn opmerking dat ik dan voortaan wel naar Assen zou gaan, zij de jongedame niets meer. Het is waarschijnlijk jammer dat wij regelmatig in Assen zitten en dus een vergelijk gaan maken, en die was dus duidelijk NIET in het voordeel van Spier, sorry
| Datum: 11 Jul 13, 07:14:33 | Van: bles | Veiling ID: 45674287 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Het was weer Super ondanks dat we in een Economy kamer waren ,het was wel een iets kleinere kamer maar wel alles aanwezig. Ook in de welness geweest ,mooi groot zwembad ,lekkere sauna. Ja wij hebben weer heerlijk genoten
| Datum: 05 Jul 13, 10:37:24 | Van: jz65 | Veiling ID: 44305859 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
We hebben genoten van dit hotel. Heerlijke welness centrum,goede bedden,alles schoon,heerlijk gegeten,goed ontbijtbuffet.Voor herhaling vatbaar.
| Datum: 13 Jun 13, 06:05:41 | Van: jabje | Veiling ID: 15401996 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Jammer dat er niet meer sterren kan worden gegeven. Deze v.d.Valk hoort bij een van de beste van Nederland. Het eten is gewoon super goed. Heel vriendelijk personeel. Dit is een hotel waar wij regelmatig komen.
| Datum: 10 May 13, 16:44:38 | Van: Pladet | Veiling ID: 37717556 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Perfect verblijf gehad. We kregen zelfs een gratis update omdat het niet vol zat. Wellness en ontbijt waren ook perfect.
| Datum: 24 Apr 13, 10:42:07 | Van: lauresth83 | Veiling ID: 37923980 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
uitstekend hotel, alleen ( bad ) kamer veel te warm, vloerverwarming brandde volop en kon niet lager gezet worden. eten heerlijk verzorging ook goed
| Datum: 23 Apr 13, 21:17:26 | Van: 123coen | Veiling ID: 16255825 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Valk hotel spier is een zeer goed hotel . Om te beginnen tpersooneel is erg vriendelijk, t ontbijt is zeer goed en uitgebreid, en t diner is ook goed, lekker bed niet te hart de kamer lekker ruim iets te warm.
| Datum: 13 Apr 13, 14:41:35 | Van: linnepin69 | Veiling ID: 10436010 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Super hotel, prachtige ligging en schitterend wellnesscentrum!!
| Datum: 17 Jan 13, 09:19:23 | Van: OMAATJE6 | Veiling ID: 22911843 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Goed hotel. Mooi gelegen. Vriendelijk personeel. Zwembad helaas nog niet klaar.
| Datum: 09 Jan 13, 17:33:06 | Van: spippie | Veiling ID: 11411013 - Van der Valk Hotel Spier-Dwingeloo
Fijn hotel. Helaas te kort verbleven om van de omgeving te genieten. Prima kamer. Vriendelijk personeel. ontbijt en diner dik in orde. We komen zeker terug maar dan met mooi weer om er lekker te fietsen.
123