Home Online reserveren Klantenservice Account aanmaken Inloggen
Hier vind je jouw account!

 BEST WESTERN Parkhotel Putten

BEST WESTERN Parkhotel Putten

BEST WESTERN Parkhotel Putten staat voor rust, ruimte, gezelligheid en comfort. Het gastvrije hotel beschikt over 89 onlangs gerenoveerde kamers die onder meer zijn voorzien van een televisie, telefoon, kluis en fŲhn.

U kunt als gast gebruik maken van de faciliteiten zoals een oplaadpunt voor elektrische fietsen en het solarium (€). In dit luxe hotel kunt u ook terecht voor ontbijt, lunch en diner in het restaurant of voor een snelle hap en een drankje in het sfeervolle Grand Cafť.

Beoordeling

Hotelkamerveiling gebruikers gaven dit hotel deze gemiddelde beoordeling:

4/5

Alle veilingen van BEST WESTERN Parkhotel Putten

Lopende Veilingen

Er zijn geen objecten in deze sectie

Alle beoordelingen voor BEST WESTERN Parkhotel Putten

pnfarbT45N

28 Feb 14, 21:22:47
Prima hotel het leek wel op een bejaardenhuis maar niks mis mee en een Super ontbijt

gvdheuvel

10 Jan 14, 09:18:48
We hebben het er naar onze zin gehad. Vriendelijk en gedienstig. Net hotel. De omgeving is ook prachtig. Het is lekker wandelen in de Veluwe.

wcbril

06 Jan 14, 18:51:05
31-09-2013: Nette kamers, recent opgeknapt. Goed ontbijt en vriendelijk personeel. Gratis en voldoende parkeergelegenheid bij het hotel. Op loopafstand van het centrum van Putten.

Esther 42

19 Dec 13, 04:47:07
Wij waren in Best Western Parkhotel Putten. Mooi Hotel midden in het dorp maar toch rustig gelegen. Zeer vriendelijk ontvangst bij de receptie. Nette kamer goede met koffie en theefaciliteiten goede bedden . Ontbijtbuffet was ook zeer goed.

Lychee2000

12 Dec 13, 11:06:49
Gezellige kamer met een schone en prima douche, bij het ontbijt was er volop keuze en het werd steeds aangevuld.

arnoldvd

09 Dec 13, 14:33:12
Prettig dicht aan het dorpscentrum.Vriendelijk personeel en de kamer in orde.

Heidireist

20 Nov 13, 17:16:02
We zijn in het Parkhotel in Putten geweest van vr 15 op za 16 november.Het hotel is mooi maar wat mij zeer verbaasde was dat er volgens de receptioniste GEEN ontbijt bij hoorde terwijl dit op de gewonnen voucher (hotel Volendam) wel vermeld stond. Dan maar zonder ontbijt...,jammer

riahenk

10 Sep 13, 20:24:26
Een nette kamer. De badkamer is aan renovatie toe, nog duidelijk te zien dat het een badkamer is uit de tijd dat het gebouw een bejaardenhuis was. het ontbijt was goed.

twegen

02 Sep 13, 16:04:46
Bij aankomst 15:00 kamer nog niet gereed. Dan blijk je niet in parkhotel Putten te zitten, maar in het mindere Hart van Putten hotel. Wat van dezelfde eigenaar is. Let hierop bij het boeken. De standaard kamer is altijd in het Hart van Putten hotel. Ontbijt is goed. wel genoeg te doen in de omgeving.

mupema

02 Sep 13, 01:25:41
Wij kregen een kamer in een dependance. Een omgeving met een hoog 70+ gehalte. De kamer was klein en het sanitair gedateerd. Wel goede bedden en de kamer was schoon. De tv was erg klein en ook gedateerd. Het ontbijt was simpel maar goed. Wel vermelden dat de eieren zacht gekookt zijn, want dat stelt niet iedereen op prijs. Putten is een leuk plaatsje. Op zondag geldt er volledige kerk rust en ligt het leven stil.

JenB45

30 Aug 13, 21:38:06
Zie beoordeling 27437290

JenB45

30 Aug 13, 21:37:28
We hebben gekozen voor 2 dagen Parkhotel Putten i.p.v. Slenaken. Dit hotel is een prima uitvalsbasis voor de mooie Veluwe. Ontvangst was vriendelijk en ook de rest van het verblijf vriendelijke en attent personeel. Ontbijt was goed en uitgebreid, alles vers en steeds aangevuld. De kamer was niet al te groot, maar was van alle gemakken voorzien. Nette badkamer met wastafel en een prima douche. Zeker een aanrader voor als je van fietsen en wandelen houdt.

bert-vogelaar

29 Aug 13, 11:06:32
Goed hotel mooi gelegen prima kamer en goede bedden. Geen gebruik gemaakt van het eten maar willen er zeker nog een keer terug.

ad195

13 Aug 13, 12:35:03
Erg goed hotel, mooi gelegen aan een park, vlakbij het centrum. Ontbijt was zeer goed, maar niet zo uitgebreid. Personeel is erg vriendelijk. De kamers zijn ruim opgezet met een fijne boxspring. Goed onderhouden en schoon.

gerrits 61

11 Jun 13, 00:56:43
Wij vonden het een prima hotel ,alles was schoon,mensen vriendelijk ontbijt ,niets op aan te merken. Komen zeker nog eens terug

Dillen8

04 May 13, 11:06:56
Zijn met vrienden in Best Western parkhotel Putten geweest. Je krijgt gťťn kamer in het Parkhotel, maar in het Hof van Putten. We waren iets te vroeg maar moesten wachten tot precies 3 uur om de kamer sleutel te krijgen. In ander hotels zijn ze daar iets soepeler in. Buitenom naar de kamer, dat kan met slecht weer hťťl vervelend zijn. Kleine kamer en er is op de gang nergens een zitje zodat je met z'n vieren gezellig kan bijpraten. Ontbijt in 3 ploegen verdeeld, je moet aangeven welke tijd je gaat ontbijten. Ontbijt goed, diner goed, vooral de bediening aan tafel (diner) was top. Om in het bos te gaan wandelen moet je wel een eind lopen om in het bos te komen. We hebben het naar ons zin gehad mede door het mooie weer. Of we nog een keer zouden gaan..... ?

janmeeuwsen

21 Apr 13, 14:00:06
Een aanrader. Vriendelijk personeel, goede kamer en goed restaurant. 's Avonds ook nog een prima bar gedeelte met goede bediening. Hier komen we vast nog wel eens terug.

gigamaster

04 Apr 13, 13:22:17
Prima hotel. Op de kamer hing een vreemde rioollucht, maar het personeel bood direct een andere kamer aan. We kregen ook een kopje koffie aan voor de overlast. Eeenvoudige schone kamers.

Beertje1975

29 Nov 12, 21:07:19
Heb de voucher verzilverd bij Hotel Hof van Putten. Het hotel is ideaal gelegen in de buurt van de Veluwe. Ook vlakbij het centrum van het dorp. Het hotel was ook naar wens. Personeel was heel gastvrij. Kamer zag er netjes uit. Een fijne inloopdouche. Bij het ontbijt waren de broodjes nog lekker warm. Kwamen net uit de oven. Alles was top.

monique Blom

13 Nov 12, 00:18:22
vriendelijk personeel goed ontbijt prima bedden kleine kamers en schoon

12