Home Online reserveren Klantenservice Account aanmaken Inloggen
Hier vind je jouw account!

 Van der Valk Hotel Houten - Houten

Het viersterren Van der Valk hotel Houten is ontworpen met comfort als belangrijkste uitgangspunt. En dat merkt u aan de rustgevende kleuren en de ruime kamers, vaak met uitzicht over de uiterwaarden of Utrecht.

In het sfeervolle restaurant kiest u uit een royale hoeveelheid smakelijke gerechten. Elke zaterdag en zondag presenteert het hotel een uitgebreid Live Cooking buffet. Wilt u zich na het eten nog even ontspannen? Neem dan plaats in de comfortabele Chesterfields bij het haardvuur, of kies voor naborrelen in de trendy bar!

Beoordeling

Hotelkamerveiling gebruikers gaven dit hotel deze gemiddelde beoordeling:

5/5

Alle veilingen van Van der Valk Hotel Houten - Houten

Lopende Veilingen

 Van der Valk Hotel Houten - Houten-houten
8 min
€ 49,-

Er staan 1 resultaten in deze categorie.

Alle beoordelingen voor Van der Valk Hotel Houten - Houten

rakker2006

06 Apr 14, 16:12:52
Prima hotel goed ontbijt en mooie luxe kamers. Ik heb nog een bon liggen die voor 5 juni 2014 gebruikt moet worden maar ik aan mijn knie ben geopereerd kan ik hier helaas zelf geen gebruik meer van maken. Wil iemand hem kopen dan graag mailen naar lhaar@xs4all.nl. Ik heb ook nog een bon voor van der Valk Vianen.

jlnieuby80

02 Apr 14, 16:22:14
Mooie kamer, heerlijk bubbelbad, lekker eten... met hotel is niets mis. Alleen was ik in de veronderstelling dat de "steenworp" afstand naar Utrecht werkelijk maar een steenworp was. Het hotel staat op een bedrijven terrein wat ik een beetje jammer vond. Buiten het hotel zijn ook weinig restaurants beschikbaar in de buurt. Ik ben met mijn man een stukje gaan lopen en kwam bij een wegrestaurant met meerdere soorten restaurants terecht. Wok, kip, grill restaurants. Eten was uitermate slecht, we hadden gewoon in het hotel moeten eten. Al met al een heerlijke dag en nacht doorgebracht in een goed hotel.

muzieknootje

13 Mar 14, 09:32:45
mooie en nette kamer, eten is prima. Uitzicht is ook erg leuk alleen de bereikbaarheid op zondag is lastig.

AnnemiekK

12 Mar 14, 16:10:56
Mooi hotel, redelijk ruime kamers. Uitzicht in de avond is erg mooi, allemaal lichtjes van rijdende auto's. Ontbijt erg goed verzorgd, ruime keuze en alles vers. Bubbelbad is een prť.

kedawi

28 Feb 14, 15:23:41
Al meerdere keren geweest in dit fantastische hotel. Voor de derde keer Live Cooking geboekt dit is iedere keer een beleving. Dus tot de volgende keer maar weer.

michaeXaA5

28 Feb 14, 08:21:39
Fantastisch hotel fijne medewerkers helemaal top!

ria280

13 Feb 14, 22:00:13
Prima Hotel komen zeker terug

joanlamme

12 Feb 14, 21:21:23
Top!!!!

a.cornelissen

01 Feb 14, 20:29:21
Super hotel voor herhaling vatbaar echt eeni aanrader

nicolaas1958

22 Jan 14, 19:03:29
mooi uitzicht ,heerlijk ontbijt,genoten van bubbelbad,tophotel.

bushokje

22 Jan 14, 07:34:25
alles even perfect, het bed royaal, badkamer geweldig, inrichting kamer warm, mooie grote lg tv met veel zenders (w.o italiaans), alles even schoon en netjes. het ontbijt ook al even goed, zoals hotel valk betaamd. voor ons een van de allerbeste hotel valk die wij bezocht hebben.

kedawi

20 Jan 14, 12:09:05
Meerdere keren in dit fantastische hotel geweest. 17 januari weer geweest mooie kamer op de 14e verdieping. In het hotel restaurant gegeten, heerlijk !!. en zoals gewent was het ontbijt ook weer fantastisch. Dus tot de volgende keer.

Hanna

08 Jan 14, 10:54:23
Top hotel, je zoeft met de lift, die van kleur veranderd bij elke verdieping, binnen paar seconde naar de 14e verdieping , je stapt een schitterende kamer binnen met een super mooi uitzicht over Utrecht, De bedden waren deinend, wat de een misschien wel weer prettig vind, en de ander niet. Kortom goed verzorgd, romantische mooie sfeer, en een heerlijk bubbelbad, lekker ontbijt, goede koffie,!

yprinsyOIp

08 Jan 14, 09:24:11
Verzorgd schoon netjes ruime kamer en vriendelijk personeel

benket

04 Jan 14, 14:57:55
Mooi hotel,, ruime kamers, goed ontbijt en vlak bij uitvalswegen Utrecht.

visje21

03 Jan 14, 13:20:36
Helemaal SUPER!!! Ontbijt geweldig!! gewoon een top hotel

bendoljuXT

03 Jan 14, 10:15:54
wij hebben een prima verblijf gehad in en ruime en luxe kamer met prima bedden .

Oxytje

02 Jan 14, 19:22:16
Een nette mooie hotel. Kamer en badkamer heel schoon! Heerlijk bubbelbad. We komen zeker nog terug:-))

repsollGCQ

29 Dec 13, 20:38:45
Super hotel Mooie ruime kamers en een fantastische badkamer. Je bent zo in Utrecht om te shoppen . Een echte aanrader Groetjes

zonnig123

27 Dec 13, 14:20:44
het verblijf was weer erg lekker omgeboekt naar luxe kamer na inchecken kregen we een hoekkamer prachtig uitzicht op de veertiende verdieping en het eten was heerlijk Het ontbijtbuffet erg uitgebreid prima komen graag nog een keer

12345...