Home Online reserveren Klantenservice Account aanmaken Inloggen
Hier vind je jouw account!

Bekijk Beoordeling

Beoordeling voor Haje hotel Heerenveen
Aantal Commentaren 749
Beoordeling 63.82%
Bekijk Mijn Veilingen
Recente Beoordeling

Laatste Maand 8 5 1 0 0
Laatste Zes Maanden 17 16 23 4 1
Laatste Twaalf Maanden 42 44 57 13 3
Beoordeling als Hotel 239 239 189 57 25

Alle Beoordelingen
| Datum: 22 Apr 14, 14:07:06 | Van: rtsagstrom | Veiling ID: 38658029 - Haje hotel Heerenveen
Erg verzorgd . Goed Ontbijt en vriendelijk personeel
| Datum: 10 Apr 14, 07:04:15 | Van: bassieenkoos | Veiling ID: 52218258 - Haje hotel Heerenveen
Kamer prima het diner super slecht 1 opgewarmde prak jammer
| Datum: 07 Apr 14, 22:46:47 | Van: hil112 | Veiling ID: 61320040 - Haje hotel Heerenveen
Prima bedden en heerlijk ontbijt in gezellige ruimte
| Datum: 07 Apr 14, 14:40:46 | Van: hansstaphorsius | Veiling ID: 61445746 - Haje hotel Heerenveen
Het was weer als vanouds goed geregeld bij Hajť. Altijd vriendelijk en behulpzaam, nette (zij het wat gedateerde) kamers, heerlijk eten zowel het ontbijt als het diner de 1e avond!! Minpuntje is dat je niet meer alles in 1 x kunt afrekenen bij vertrek, maar dat eten en drinken direct in de bar/ restaurant moet worden betaald. Desondanks altijd goed bij Hajť! En natuurlijk de prachtige omgeving met Joure, Drachten, de meren en bossen op korte afstand. Musea en het Abe Lenstrastadion, waar tijdens ons verblijf PSV met 3-0 klop kreeg van onze Friese Trots!! Kortom elke keer opnieuw een feest om hier te zijn. We komen binnenkort wel weer terug! Hans en Irma Staphorsius/ Amsterdam
| Datum: 02 Apr 14, 16:21:42 | Van: debruin2007 | Veiling ID: 61325853 - Haje hotel Heerenveen
Vriendelijke ontvangst, goede kamer en lekker ontbijt met verse jus d'orange. Zijn tevreden.
| Datum: 02 Apr 14, 16:20:23 | Van: debruin2007 | Veiling ID: 61324433 - Haje hotel Heerenveen
| Datum: 02 Apr 14, 09:27:53 | Van: henkbetty | Veiling ID: 61344639 - Haje hotel Heerenveen
Ontvangt was erg stug, geen woord teveel. Kamer was niet schoon erg stoffig maar wel ruim en de douche was erg klein. Verder was het ontbijt prima er was een ruime keus. Diner was redelijk maar we zijn de tweede dag toch buiten het hotel gaan eten. Niet echt een aanrader.
| Datum: 31 Mar 14, 11:23:37 | Van: zijl01 | Veiling ID: 61352346 - Haje hotel Heerenveen
Goede bedden ruime kamer en een prima verzorgd ontbijt. komen beslist nog eens terug
| Datum: 30 Mar 14, 11:51:50 | Van: bruijni | Veiling ID: 61328513 - Haje hotel Heerenveen
Prima hotel, met vooral bij het ontbijt, heel vriendelijk personeel. Deze dame krijgt 5 sterren. De kamer was goed, het zou wel fijn zijn als er verduisterings gordijnen zouden hangen. We hadden dat wel bij een vorig bezoek in een kam er r. Theefasciliteiten zou een aanvulling zijn.
| Datum: 30 Mar 14, 01:52:27 | Van: pc-cam2009 | Veiling ID: 61336910 - Haje hotel Heerenveen
top
| Datum: 30 Mar 14, 01:51:48 | Van: pc-cam2009 | Veiling ID: 61337054 - Haje hotel Heerenveen
TOPPIE, jammer dat het restaurant al zo vroeg dicht ging, verder geen klagen
| Datum: 29 Mar 14, 11:34:11 | Van: Korjan | Veiling ID: 61344214 - Haje hotel Heerenveen
We hebben hier een heerlijke en rustge nacht gehad met een goed ontbijt. Enige minpuntje is een mes bij harde broodjes om door te snijden.
| Datum: 29 Mar 14, 01:07:13 | Van: hallo63 | Veiling ID: 38611994 - Haje hotel Heerenveen
Toen ik aankwam bij uw hotel dacht ik wat een een verouderd hotel, mag wel eens iets opgeknapt worden. Eenmaal binnen keek ik mijn ongehuicheld. Werkelijk gezellig, modern, warm , vriendelijk personeel, ruime kamer met maar een minuutje, de vloerbedekking. Heerlijk gedineerd, prima ontbijt. Zeker de moeite waard om terug te komen.
| Datum: 25 Mar 14, 07:15:19 | Van: anitaw3skR | Veiling ID: 61341806 - Haje hotel Heerenveen
wij vonden het een heel gezellig hotel en zeer vriendelijk personeel. het ontbijtbuffet was zeer de moeite
| Datum: 24 Mar 14, 11:30:54 | Van: Pluym | Veiling ID: 60862627 - Haje hotel Heerenveen
Vonden het eten beter voor de verbouwing van de keuken, meer keuze. Bedden, badkamer en ontbijt zoals gewoonlijk dik in orde
| Datum: 14 Mar 14, 20:20:36 | Van: pcw0501 | Veiling ID: 61361559 - Haje hotel Heerenveen
Gezellig en goed hotel op loopafstand van het centrum. Goede bedden en nieuwe badkamer, het personeel was erg vriendelijk. We hebben zeer mooi weer gehad en we konden dan ook op het terasje ontbijten. We komen graag terug
| Datum: 14 Mar 14, 17:02:28 | Van: scheltes1 | Veiling ID: 61341529 - Haje hotel Heerenveen
Mooie aankleding in restaurant en diverse ruimtes. Ruim van opzet en zeer vriendelijk personeel
| Datum: 13 Mar 14, 11:41:28 | Van: remmit | Veiling ID: 66520989 - Haje hotel Heerenveen
Drie sterren omdat het een beetje gedateerd is. De kleur van de wanden in de badkamer is een beetje uit de tijd. Maar als je daar doorheen kijkt. Het is prima schoon, een heel grote aangepaste kamer. En prima eetgelegenheid. Enigszins beperkte kaart, maar wat er op staat is uitstekend. Parkeren gratis en pal voor de deur. Personeel vriendelijk en attent. Komen er regelmatig en altijd met plezier terug. Kortom een beste stek om een paar dagen te vertoeven.
| Datum: 12 Mar 14, 17:54:36 | Van: Sontoloyo54 | Veiling ID: 61361714 - Haje hotel Heerenveen
Heel gezellig en gastvrij!! Ingrid & Kees
| Datum: 12 Mar 14, 17:53:36 | Van: Sontoloyo54 | Veiling ID: 38646433 - Haje hotel Heerenveen
Heel vriendelijk en gezellig hotel met een uitgebreid ontbijtbuffet. We komen hier graag weer terug. Ingrid& Kees
12345...