Modern Hippy Campsite

Kampeerplaats (1, 3 of 5 nachten) voor 2 in de natuur

Perfect • 6 beoordelingen
Modern Hippy Campsite
Toldijk (245km)
Verkocht: 38
€20
€14

Voor 2 personen: 1, 3 of 5 overnachtingen bij de alternatieve camping Modern Hippy Campsite in Toldijk, midden in de natuur en omringd door wilde dieren

1 overnachting voor 2

30% korting

Verkocht: 20

€20
€14

3 overnachtingen voor 2

35% korting

Verkocht: 11

€60
€39

5 overnachtingen voor 2

41% korting

Verkocht: 7

€100
€59

  • 1 overnachting voor 2 €14
  • 3 overnachtingen voor 2 €39
  • 5 overnachtingen voor 2 €59
  • Voor 2 personen: 1, 3 of 5 overnachtingen in de natuur
  • Verblijf midden in de natuur, omringd door de fruitboomgaard en wilde dieren als hazen en uilen
  • Op deze alternatieve camping is geen warm water aanwezig, wel een toilet en kraan met drinkwater
  • Elke kampeerplaats heeft een vuurplaats waar je 's avonds goed kunt bijkomen van je dag
  • Ontsnap aan alle drukte van tegenwoordig en herontdek elkaar
  • Dicht bij gezellige steden als Arnhem en Zutphen
  • Huisdieren zijn welkom (mits aangelijnd)
  • Ook geldig voor aankomst op zaterdag!
  • Extra:
  • extra persoon voor €5 p.p.p.n
  • elektriciteit voor €3,99
  • Check in bij de boerderijwinkel. Mocht deze gesloten zijn, bel dan naar +31621584473

  • Exclusief toeristenbelasting van €0,80 p.p.p.n

Modern Hippy Campsite
Kruisbrinkseweg 7, 7227 DA Toldijk
245 km van De kust
6km van treinstation

6 beoordelingen
W.
Mevr. W. Augustyn
Great place , recomend 100%
Modern Hippy Campsite
Thank you for your kind words!
Mevr. M. Wilkens
Mevr. M. Blok
Ontzettend leuk, lief en kleinschalig. Wel basic, je moet een flink stuk lopen voor het toilet en de douche is niet gegarandeerd warm. Voor ons geen probleem, we komen zeker terug!
Modern Hippy Campsite
Leuk om te horen! Bedankt voor jullie mooie review en tot dan!

Bevrijd jezelf van drukte, files, social media en kom écht tot rust bij Modern Hippy Campsite. Deze kleine, alternatieve camping in het prachtige Toldijk is precies wat je nodig hebt om jezelf te herontdekken. Je verblijft midden in de natuur, tussen de kersen-, appel- en perenbomen en met het gezelschap van wilde dieren als hazen en uilen. Warm water is niet aanwezig, maar aan de basics heb je meer dan genoeg.

Iedere kampeerplek beschikt over een eigen vuurplaats, en op de camping is een boerderijwinkel aanwezig met een breed assortiment aan heerlijke lokale producten. Ook kun je oplaasbare supboards huren om de omgeving te verkennen vanaf het water. Liever met beide benen op de grond? Ga er dan opuit met de fiets of benenwagen, of bezoek nabijgelegen steden als Zutphen of Arnhem. De mogelijkheden zijn eindeloos. De ideale, meest rustgevende mini-vakantie beleef je hier!

Tot snel bij Modern Hippy Campsite!

Hotels in de buurt van Modern Hippy Campsite