Messehotel Köln-Deutz

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje en meer in Keulen

Messehotel Köln-Deutz
Köln (284km)
Verkocht: 6
€207
€139

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachting(en) in een tweepersoonskamer inclusief ontbijt, welkomstdrankje, KölnCards en optionele panorama-boottocht in het Messehotel Köln-Deutz

1 overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + KölnCards

33% korting

Verkocht: 2

€207
€139

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + KölnCards

41% korting

Verkocht: 2

€403
€239

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + KölnCards + panorama-boottocht

42% korting

Verkocht: 2

€454
€265

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + KölnCards
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + KölnCards
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt + welkomstdrankje + KölnCards + panorama-boottocht
  • 1 of 2 overnachting(en) voor 2 personen in hartje Keulen
  • Inclusief welkomstdrankje, uitgebreid ontbijt en KölnCard
  • Je overnacht in een gezellige tweepersoonskamer, die van alle gemakken is voorzien
  • Eventueel kun je je reis afsluiten met een panoramische boottocht over de Rijn
  • Dankzij de geweldige centrale ligging van het hotel kun je alle beroemde bezienswaardigheden binnen 30 minuten lopen bereiken
  • Het expositiecentrum, de Lanxess Arena en het treinstation Keulen Messe/Deutz ICE liggen ook op slechts een paar minuten lopen
  • Profiteer van vele kortingen bij musea, restaurants en gratis reizen met het openbaar vervoer dankzij de KölnCard
  • Bezoek de Dom van Keulen, leer alles over bier in een echte Keulse brouwerij, wandel langs de oevers van de Rijn of ga winkelen in het stadscentrum
  • Er is hier voor ieder wat wils!
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!

  • Inchecken tussen 15.00 en 18.00 uur, uitchecken tot 11:00 uut
  • Exclusief toeristenbelasting van 5% van de kamerprijs p.p.p.n.

Messehotel Köln-Deutz
Theodor-Hürth-Straße 2-4, 50679 Köln
284 km van De kust

Wil je samen met je partner of beste vriend(in) een stedentrip naar Keulen beleven? Bezoek dan het Messehotel Köln-Deutz. Hier kun je genieten van 1 of 2 overnachtingen in een volledig ingerichte tweepersoonskamer. Bij aankomst word je begroet met een heerlijk welkomstdrankje. Nu kan jullie reis beginnen!

Na een rustgevende nacht wacht jullie de volgende ochtend een heerlijk ontbijt met alles wat jullie hartje begeert. Daarna kunnen jullie de prachtige stad Keulen verkennen. Met de tram ben je binnen 15 minuten in het Keulse centrum. Met de KölnCard krijg je veel korting bij musea, restaurants en zelfs gratis reizen met het openbaar vervoer. Je kunt ook een bezoek brengen aan de Dom van Keulen, het Chocolademuseum, alles leren over bier in een brouwerij of gaan winkelen in het stadscentrum. Eventueel kun je je excursie afsluiten met een panoramische boottocht over de Rijn. Dit wordt gegarandeerd een onvergetelijke korte vakantie!

Tweepersoonskamer

  • Ca. 17m²
  • Comfortabel tweepersoonsbed (1,80 x 2,10 m)
  • Satelliet-televisie
  • Kluis
  • Douche
  • Föhn
  • Welkomstwater

Het Messehotel Köln-Deutz is ideaal gelegen direct tegenover het beurscentrum van Keulen en de Lanxess Arena, waardoor het een perfecte keuze is voor zakenreizigers en vakantiegangers. Het moderne hotel beschikt over 22 comfortabel ingerichte kamers, allemaal voorzien van gratis wifi, een flatscreentelevisie en een bureau. Elke ochtend staat er een uitgebreid ontbijtbuffet voor je klaar, een energiek begin van de dag.

Alle beroemde bezienswaardigheden liggen op 30 minuten lopen. Dus niets staat een bezoek aan de Dom van Keulen of een shoppingtour in het centrum in de weg. Na een veelbewogen dag kun je ontspannen in de bar van het hotel met een koel drankje. Het hotel heeft ook verschillende vergaderzalen die zijn uitgerust met de modernste technologie en biedt een uitstekende service voor evenementen en conferenties. Ervaar het zelf!

Het Messehotel Köln-Deutz heet je van harte welkom!

Hotels in de buurt van Messehotel Köln-Deutz