Martin's Rentmeesterij

Overnachting voor 2 + ontbijt + wellness in Limburg

Erg populaire deal
9.7
Perfect • 174 beoordelingen
Martin's Rentmeesterij
Bilzen (185km)
Verkocht: 258
€196
€119

Voor 2 personen: een overnachting inclusief ontbijt en toegang tot de wellness bij viersterrenhotel Martin's Rentmeesterij: eventueel met late check-out

Overnachting voor 2 + ontbijt + 1 uur wellness (aankomst: za)

46% korting

Verkocht: 15

€277
€149

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + 1 uur wellness (aankomst: ma t/m vrij + zo)

39% korting

Verkocht: 143

€196
€119

Tijdelijke korting: overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out + 1 uur wellness (aankomst: ma t/m vrij + zo)

44% korting

Verkocht: 100

€196
€109

  • Een heerlijke overnachting voor bij 4-sterrenhotel Martin's Rentmeesterij
  • Inclusief ontbijt en toegang tot de wellness
  • Tijdens je verblijf heb je 1 uur toegang tot de wellness, relaxatieruimte en het zwembad
  • Eventueel met late check-out
  • Jullie verblijven in een prachtige Cosy-kamer die van alle gemakken is voorzien
  • Op steenworp afstand van het historische Maastricht
  • Verken de gezellige winkelstraten of ontdek de interessante geschiedenis
  • Perfect voor een minivakantie samen met je partner of een vriend(in)

  • je kunt tot 24 uur op voorhand je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Na afloop van de kosteloze annuleringsperiode, kan het verblijf niet meer gewijzigd/verplaatst worden
  • In geval van late annulering of niet komen opdagen, wordt de eerste nacht in rekening gebracht en kan de voucher niet opnieuw gebruikt worden
  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tot 11.00 uur (late check-out tot 13.00 uur)
  • De late check-out is niet mogelijk op zaterdag
  • De wellness is niet geprivatiseerd voor gasten, dit gaat op reservatie
  • Voor reservering van de wellness dien je het hotel te contacteren
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Martin's Rentmeesterij
Kasteelstraat 2, 3740 Bilzen
185 km van De kust
2km van treinstation

Toe aan een romantisch momentje met je partner? Of wil jij samen met je beste vriend(in) lekker gaan shoppen? Geniet dan nu bij viersterrenhotel Martin's Rentmeesterij van een compleet arrangement. Na een dagje shoppen of cultuur snuiven in het historische Maastricht komen jullie heerlijk tot rust met een hotelovernachting in een tweepersoonskamer in dit prachtige hotel.

Na een overnachting in een Cosy-kamer, starten jullie de volgende dag met een verrukkelijk ontbijt. Daarnaast krijgen jullie ook 1 uur toegang tot de wellness, relaxatieruimte en het zwembad, zodat jullie heerlijk kunnen ontspannen. Optimaal genieten van je verblijf? Geniet dan ook nog eventueel van een late check-out tot 13.00 uur. De perfecte minivakantie!

Cosy-kamer

  • 25 m²
  • Queensize bed of twinbedden
  • Badkamer met douche of bad
  • Zithoek

9.7
174 beoordelingen
T.
Mevr. T. Vanhoenacker
Mevr. L. Vanhulle
Dhr. S. Stuckens
Super verblijf gehad. Zeker aan te raden. Ook hun restaurant Akko is fantastisch!

Martin's Rentmeesterij is een viersterrenhotel gevestigd in een prachtig historisch gebouw uit de 13e eeuw, dat is uitgebreid met een moderne vleugel. Je kunt er van een uitzonderlijk verblijf genieten in een beschermd gebouw, elegant uitgerust met het modernste comfort.

Landcommanderij Alden Biesen is een bijzondere toeristische bezienswaardigheid op zich. De waterburcht, met haar vele torens, is een ware lust voor het oog. De omgeving is eveneens indrukwekkend. Natuurliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen in de prachtige tuinen, vele natuurparken, fietspaden en boomgaarden. Het is de ideale uitvalsbasis om Maastricht, Luik, Tongeren en Hasselt te ontdekken: historische sites en rijke cultuur liggen op een steenworp afstand!

Je bent van harte welkom bij Martin's Rentmeesterij!

Hotels in de buurt van Martin's Rentmeesterij