Hotel Valkenburg by Mercure - Next to Shimano Experience Center

Overnachting voor 2 + welkomstdrankje in Valkenburg

9.2
Perfect • 674 beoordelingen
Valkenburg (205km)
Verkocht: 104
€107
€107

Voor 2 personen: heerlijke overnachting in een comfortkamer inclusief welkomstdrankje bij Hotel Valkenburg by Mercure - Next to Shimano Experience Center

  • Overnachting in een comfortkamer inclusief leuke extra's
  • Jullie overnachten in een fijne comfortkamer met dubbel bed, flatscreen-tv, luxe badkamer met regendouche, koffie- en theefaciliteiten en meer
  • Midden in de prachtige natuur van Valkenburg
  • Maak bijvoorbeeld een uitstapje naar het bruisende Maastricht
  • Of bezoek het mooie Aken
  • Perfect voor romantisch nachtje weg met je geliefde
  • Inclusief ontbijt en welkomstdrankje
  • Het personeel spreekt Engels en Duits
  • Wil je langer blijven? Koop dan meerdere vouchers!
  • Ook geldig in het weekend

  • je kunt tot 48 uur van tevoren je reservering gratis annuleren of wijzigen
  • Inchecken vanaf 15.00 uur en uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting (€5,25 p.p.p.n.)

De Leeuwhof 10, 6301 KZ Valkenburg
205 km van De kust

Wil jij graag een romantisch nachtje weg met je geliefde? Kom dan overnachten bij Hotel Valkenburg by Mercure - Next to Shimano Experience Center op een prachtige locatie in Valkenburg!

Jullie verblijven in een fijne comfortkamer met boxspring, flatscreen-tv, luxe badkamer met regendouche, koffie- en theefaciliteiten en meer. Bij aankomst krijgen jullie een heerlijk welkomstdrankje. Hierna kan jullie onvergetelijke tijd beginnen. Maak bijvoorbeeld een uitstapje naar het bruisende Maastricht of bezoek Aken. Liever in de natuur? Verken dan de prachtig groene omgeving met een leuke wandeltocht. Jullie beleven de ultieme minivakantie!

Comfortkamer

  • Dubbel bed
  • Kluis
  • Luxe badkamer met regendouche
  • Airconditioning
  • Minikoelkast
  • Wifi

9.2
674 beoordelingen
I.
Dhr. I. Craeghs
Prijs kwaliteit zeer correct, goed ontbijt.
P.
Mevr. P. Oosterbaan
W.
Mevr. W. Slootmans
Geweldig gastvrij ontvangen door de man van de receptie, echt top.

Hotel Valkenburg by Mercure - Next to Shimano Experience Center ligt direct aan de Geul midden in het heuvelland op een steenworp afstand van Valkenburg. Dit designhotel is gevestigd in een oude brouwerij. Alle kamers zijn smaakvol ingericht met luxe voorzieningen. Probeer bijvoorbeeld de Skinjay-douchefunctionaliteit voor een 'extra touch of wellness'.

Het karakter is ruig, puur en eerlijk; what you see is what you get. Bestel een whisky neat of een martini on the rocks aan de bar. De natuurrijke omgeving nodigt uit tot ontdekken, verkennen en avontuur; te voet of met de fiets. Kortom, jij beleeft hier een heerlijke minivakantie in eigen land.

Je bent van harte welkom bij Hotel Valkenburg by Mercure - Next to Shimano Experience Center!

Hotels in de buurt van Hotel Valkenburg by Mercure - Next to Shimano Experience Center