Hotel Spaander

Overnachting voor 2 + ontbijt in Volendam

7.8
Goed • 18 beoordelingen
Hotel Spaander
Volendam (205km)
Verkocht: 15
€135
€99

Voor 2 personen: fijne overnachting in een moderne comfortkamer met een heerlijk ontbijt bij Hotel Spaander, midden in het pittoreske Volendam

  • Heerlijke overnachting voor 2 in hartje Volendam
  • Inclusief een smakelijk ontbijt
  • Jullie verblijven in een comfortkamer met comfortabele bedden, flatscreen-tv, koffie- en theefaciliteiten en nog veel meer
  • Prachtig hotel uit de 19e eeuw, ga even terug in de tijd!
  • Ontdek het mooie, historische centrum van Volendam
  • Bezoek het oude vissersdorp en de bijbehorende musea, of struin urenlang door de oude straatjes
  • Grote steden als Amsterdam liggen om de hoek

  • Exclusief toeristenbelasting van €3,40 p.p.p.n

Hotel Spaander
Haven 15-19, 1131EP Volendam
205 km van De kust
7km van treinstation

Ben je ook zo toe aan een beetje ontspanning? Neem je favoriete gezelschap mee naar Volendam voor een heerlijke overnachting bij Hotel Spaander! Dit historische hotel stamt uit de 19e eeuw. Je gaat hier echt even terug in de tijd. Jullie verblijven samen in een comfortabele tweepersoonskamer die van alle gemakken is voorzien. Zo hebben jullie LED-televisie, koffie- en theefaciliteiten, föhn, handdoeken en meer.

's Ochtends staat er in de ontbijtzaal een heerlijk ontbijt voor jullie klaar en daarna is het tijd om Volendam te verkennen! Struin door de oude straatjes, bezoek de verschillende musea en kijk je ogen uit. Of drink bijvoorbeeld een drankje in de gezellige pub. De ideale minivakantie beleef je hier!

Tweepersoonskamer (18 m²)

  • 2 eenpersoonsbedden
  • Climate Control Unit
  • LED-televisie
  • Garderobe met hangers
  • Handdoeken
  • Shampoo en douchegel
  • Föhn
  • Wekservice

7.8
18 beoordelingen
Mevr. C. Wick-Zwanen
Dhr. H. Hofste
heerlijk gegeten in een authentiek omgeving.
P.
Dhr. P. De Vos

Hotel Spaander ligt sinds 1854 in het hart van Volendam! Hier ga je echt even terug naar de 19e eeuw. Het hotel werd geopend als café, maar toen het steeds populairder werd bij reizigers zijn er prachtige studio's bijgebouwd. Je kunt er tegenwoordig nog steeds heerlijk ontspannen. Het hotel beschikt tevens over een restaurant, herberg, bar en mooi terras waar je kunt genieten van een heerlijke lunch of uitgebreid diner.

Niet alleen het hotel is om over naar huis te schrijven, ook Volendam is een ware beleving! Bezoek het oude vissersdorp en de bijbehorende musea, of struin urenlang door de oude straatjes. Grote steden als Amsterdam liggen om de hoek; ideaal voor een dagje shoppen. De ideale minivakantie beleef je hier!

Ga terug in de tijd bij Hotel Spaander!

Hotels in de buurt van Hotel Spaander