Hotel Haus Duden

2 overnachtingen voor 2 personen + welkomstdrankje + halfpension

9.8
Perfect • 3 beoordelingen
Hotel Haus Duden
Wesel (262km)
Verkocht: 3
€316
€230

Voor 2 personen: 2 overnachtingen in een tweepersoonskamer inclusief welkomstdrankje, ontbijt en diner in Hotel Haus Duden in het historische Gut Bossigt in Wesel

  • Geniet van 2 heerlijke overnachtingen voor 2 personen in Wesel
  • Inclusief welkomstdrankje, ontbijt en diner
  • Verblijf in historische Gut Bossigt in Wesel, de geboorteplaats van de grondlegger van de Duitse speling - Konrad Duden
  • Een eersteklas hotel
  • Verken de prachtige omgeving tijdens een wandeling of geniet van een geweldige boottocht op de Rijn
  • Het hotel is omgeven door een ruim park en ligt in de prachtige streek van de Nederrijn, die uitnodigt tot sportieve activiteiten
  • Wil je even uitrusten? Geen probleem! Gun jezelf pure rust en ontspanning in de sauna van het hotel
  • Bij mooi weer kun je genieten van een heerlijk drankje op het tuinterras

  • Inchecken vanaf 15.00 uur, uitchecken tussen 06.00 uur en 10.00 uur
  • Vragen over de deal? Bel: 011 / 96 07 39 of WhatsApp met: 011 96 07 39

Hotel Haus Duden
Konrad-Duden-Straße 99, 46485 Wesel
262 km van De kust

Even weg en genieten van een heerlijk uitje? Bezoek dan met jouw favoriete gezelschap Hotel Haus Duden in Wesel. Dit eersteklas hotel ligt in het historische Gut Bossigt in Wesel, de geboorteplaats van de grondlegger van de Duitse spelling - Konrad Duden. Het historische hoofdgebouw en de direct aangrenzende nieuwbouw nodigen jou uit voor een aangenaam verblijf. Je wordt hartelijk ontvangen met een welkomstdrankje. Ook krijg je dagelijks een heerlijk ontbijt en diner geserveerd. Het zal je gegarandeerd aan niets ontbreken!

Hotelarrangement

  • 2 nachten in een tweepersoonskamer
  • Welkomstdrankje
  • 2x ontbijt
  • 2x diner
  • Gebruik van sauna en fitnessruimte

Voorzieningen tweepersoonskamer

  • WiFi
  • TV met nationale zenders
  • Telefoon
  • Douche
  • Strijkijzer en strijkplank (op aanvraag)

9.8
3 beoordelingen
Dhr. D. Lavrijs

Welkom op het historische landgoed Bossigt in Wesel, de geboorteplaats van de grondlegger van de Duitse spelling - Konrad Duden. Vandaag de dag vind jij hier een heel bijzonder eersteklas hotel. Zowel het historische hoofdgebouw als de direct aangrenzende nieuwbouw nodigen je uit voor een aangenaam verblijf. Maak van jouw bezoek een verblijf tussen cultuur en natuur. Geniet van het Niederrheinische landschap aan de rand van het Ruhrgebied, dat uitnodigt tot ontspanning. Het hotel is omgeven door een ruim park en ligt in de prachtige Niederrheinische regio, die uitnodigt tot sportieve activiteiten zoals wandelen en fietsen.

Het hotelcomplex biedt ruime zalen voor conferenties, teambuildingactiviteiten, privé-evenementen en een restaurant en bar. De comfortabele kamers en suites bevinden zich deels in het historische hoofdgebouw en deels in het moderne bijgebouw. De 65 kamers en suites zijn ingericht in warme kleuren en zijn ruim en comfortabel gemeubileerd. In de junior suites kun je naast een grote woonkamer ook waardevolle en geselecteerde antiquiteiten verwachten. Ook het gezellige à la carte restaurant "Dudenstube" staat tot jouw beschikking. De keuken verwent je met culinaire en internationale lekkernijen.

Hotel Haus Duden verheugt zich op jouw bezoek!

Hotels in de buurt van Hotel Haus Duden