Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen

2 of 4 overnachtingen voor 2 + ontbijt + wellness nabij Nijmegen

Perfect • 75 beoordelingen
Groesbeek (217km)
Verkocht: 35
€417
€199

2 of 4 overnachtingen voor 2 personen + eventueel 2 kinderen bij Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen nabij Nijmegen: inclusief ontbijt en gebruik van de wellness

2 overnachtingen voor 2 volwassenen in studio + ontbijt + wellness

52% korting

Verkocht: 25

€417
€199

2 overnachtingen voor 2 volwassenen + 2 kinderen t/m 15 jaar in family room + ontbijt + wellness

44% korting

€536
€299

4 overnachtingen voor 2 volwassenen in studio + ontbijt + wellness

53% korting

Verkocht: 7

€834
€389

4 overnachtingen voor 2 volwassenen + 2 kinderen t/m 15 jaar in family room + ontbijt + wellness

53% korting

Verkocht: 2

€1072
€499

  • 2 overnachtingen voor 2 volwassenen in studio + ontbijt + wellness €199
  • 2 overnachtingen voor 2 volwassenen + 2 kinderen t/m 15 jaar in family room + ontbijt + wellness €299
  • 4 overnachtingen voor 2 volwassenen in studio + ontbijt + wellness €389
  • 4 overnachtingen voor 2 volwassenen + 2 kinderen t/m 15 jaar in family room + ontbijt + wellness €499
  • 2 of 4 overnachtingen voor 2 personen in een studio nabij Nijmegen, in een prachtige heuvelachtige omgeving
  • Of ga voor 2 of 4 overnachtingen met het gezin (2 volwassenen + 2 kinderen t/m 15 jaar) in een family room
  • Inclusief continentaal ontbijt én gebruik van de wellness
  • Jullie overnachten in een prachtige kamer met badkamer, zithoek, koffie- en theefaciliteiten én compleet ingerichte keuken met vaatwasser
  • Maak een wandeling door het prachtige landschap of breng een bezoekje aan Nijmegen, de oudste stad van Nederland
  • Gratis parkeergelegenheid
  • Bij het ontbijt wordt er uiteraard rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken tussen 15.00 en 17.00 uur (later inchecken? Neem dan contact op met het hotel), uitchecken tot 11.00 uur
  • Exclusief toeristenbelasting van €3,72 p.p.p.n. (ter plekke te voldoen)

Cranenburgsestraat 23b, 6561 AM Groesbeek
217 km van De kust
4km van treinstation

Beleef een heerlijke tijd in de prachtige heuvelachtige omgeving van Groesbeek, samen met je partner óf met het hele gezin! Bij Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen zijn jullie nu welkom voor 2 of 4 fijne overnachtingen voor 2 personen in een prachtige studio met badkamer, zithoek, koffie- en theefaciliteiten én compleet ingerichte keuken met vaatwasser. Of ga voor 2 of 4 overnachtingen voor 2 volwassenen en 2 kinderen (t/m 15 jaar) en overnacht in een ruime family room.

's Ochtends staat er een uitgebreid ontbijtbuffet op jullie te wachten. Bovendien mag je tijdens je verblijf ook gebruikmaken van de wellness. Ook de omgeving laat niets te wensen over: maak een wandeling of fietstocht door het schitterende landschap of ga een middag winkelen in Nijmegen. Een dagje de grens over? In nog geen 20 minuten rijden ben je in het centrum van het gezellige Duitse Kleef!

Studio (voor 2 volwassenen)

  • 2 enkele bedden
  • Compleet ingerichte keuken met vaatwasser
  • Badkamer
  • Zithoek
  • Televisie
  • Balkon
  • Airconditioning

Family room (voor 2 volwassenen en 2 kinderen)

  • Slaapkamer met 2 enkele bedden
  • 2 extra bedden in het woongedeelte
  • Gezamenlijke badkamer
  • Woonkamer met zithoek
  • Televisie
  • Balkon
  • Airconditioning

Ontbijt

  • Warme broodjes
  • Croissantjes
  • Ruime selectie aan vleeswaren, kaas en zoetigheden
  • Yoghurt
  • Gekookt ei
  • Fruit
  • Glas jus d'orange
  • Koffie of thee

75 beoordelingen
Mevr. C. Rolaff
schoon en vriendelijk
Beste Conny,

Wat fijn dat u het naar u zin heeft gehad.

We hopen u nog eens te mogen verwelkomen.

Met vriendelijke groet,

Receptie
Hotel de Zeven Heuvelen
G.
Dhr. G. Van Mieghem
Mevr. M. Jansen
een heel goed hotel/studio. met 'S.morgens een heerlijk uitgebreid ontbijt en ontzettend aardig. behulpzaam personeel.
Beste mevrouw Jansen,

Hartelijk dank voor uw review. Wat ontzettend fijn om te horen dat u uw verblijf in ons hotel als positief heeft ervaren. We hopen u dan ook graag nog eens terug te zien.

Met vriendelijke groet,

Receptie
Hotel De Zeven Heuvelen

Sfeervol, warm en veel persoonlijke aandacht; dat is wat je mag verwachten van Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen. Je vindt dit hotel in de prachtige heuvelachtige omgeving van Groesbeek, vlak bij het bruisende centrum van Nijmegen en de grens met Duitsland. Het hotel beschikt over 46 verschillende studio's, appartementen en familiekamers met eigen kitchenette. Daarnaast zijn er verschillende compleet ingerichte bungalows, perfect voor een familievakantie of een gezellig vriendenweekend.

Het hotel heeft een eigen wellnesscentrum, waar je heerlijk kunt ontspannen in de sauna of in het stoombad. Neem een duik in het zwembad of neem plaats in de hotelbar voor een borrel, bij de Zeven Heuvelen kan het allemaal! Bekijk hier de openingstijden van het wellnesscentrum en kom helemaal tot rust.

Je bent van harte welkom bij Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen!

Hotels in de buurt van Hotel en Bungalowpark de Zeven Heuvelen