Herberg Sint-Jan

Overnachting voor 2 + 3-gangendiner + ontbijt + late check-out in Antwerpen

Erg populaire deal
Perfect • 2 beoordelingen
Herberg Sint-Jan
Antwerpen (102km)
Verkocht: 75
€234
€139

Voor 2 personen: overnachting in een sfeervolle herberg in hartje Antwerpen inclusief 3-gangendiner, ontbijt en late check-out

  • Geniet van een zalige overnachting voor 2 in het bruisende hart van Antwerpen
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Inclusief 3-gangen keuzediner van de chef
  • Je smult bijvoorbeeld van gegrilde gamba's, entrecote en een wafel naar keuze
  • Er wordt gewerkt met verse ingrediënten
  • Strijk daarna neer in de comfortabele en gezellige kamers voor een geweldige nachtrust
  • Word wakker met prachtig uitzicht op de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal
  • Slaap uit en start daarna de dag goed met een overheerlijk ontbijt
  • Maak kennis met deze sfeervolle herberg
  • Verken de bezienswaardigheden van Antwerpen, bruisende winkelstraten, leuke uitjes en ontdek de rijke geschiedenis van deze wereldstad

Herberg Sint-Jan
Handschoenmarkt 15, 2000 Antwerpen
102 km van De kust

Maak jullie uitstapje naar Antwerpen compleet bij Herberg Sint-Jan! Hier kunnen jullie genieten van een zalige overnachting voor twee personen in het hart van deze historische stad. De avond begint bij Eetcafé Sint-Jan, waar jullie smullen van een uitgebreid 3-gangendiner. De chef-kok heeft speciaal voor jullie de meest verrukkelijke gerechten gekozen en samengesteld tot een keuzediner. Hierna strijken jullie neer in een van de gezellige, comfortabele en mooi ingerichte kamers van de herberg.

Jullie wordt uitgerust wakker met een prachtig uitzicht op de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal. Uitslapen kan met dank aan de late check-out. Start de dag goed met een overheerlijk ontbijt en ga vervolgens op pad in het mooie Antwerpen. Met tal van bezienswaardigheden, een rijke geschiedenis, bruisende winkelstraten en leuke uitjes zoals ZOO Antwerp en Plopsa Station Antwerpen is er voor iedereen genoeg te beleven. Wanneer kunnen we je verwelkomen?

3-gangendiner

Voorgerecht

  • Soep van de dag
    vraag aan de bediening
  • Kaaskroket
    met garnituur
  • Gegrilde gamba's
    3 stuks
  • Champignons
    gebakken
  • Garnaalkroket (+ €3)
    met garnituur

Hoofdgerecht

  • Steak
    met peper- of champignonsaus, frietjes, mayonaise en sla
  • Entrecote
    met frietjes, mayonaise en sla
  • Lamskoteletten
  • Scampi
    met room

Nagerecht

  • Pannenkoek
    naar keuze
  • Wafel
    naar keuze

2 beoordelingen
N.
Dhr. N. Goeting
Aardig personeel mooie locatie
Mevr. M. Van Der Sluis
Byzondere plek in t centrum van Antwerpen, boven de terrasjes met view op de kathedraal. Meedenkende eigenaar, geen overmatige luxe maar gewoon goed en fijn! Aanrader!

Welkom bij Herberg Sint-Jan in hartje Antwerpen! Hier kun je genieten van een zalige nachtrust in mooi ingerichte, gezellige kamers. Jij wordt uitgerust wakker met een prachtig uitzicht op de Onze-Lieve-Vrouwekathedraal!

Bij dit sfeervolle café kun je terecht voor ontbijt, lunch of diner. Neem plaats in de mooie zaak of op het gezellige terras en geniet van heerlijke gerechten. De chef-kok werkt met verse ingrediënten, en dat proef je! Het enthousiaste team zorgt ervoor dat aan jouw tijd bij Herberg Sint-Jan niets ontbreekt. Kom langs met vrienden of je geliefde en ontdek het zelf!

Je bent van harte welkom bij Herberg Sint-Jan!

Hotels in de buurt van Herberg Sint-Jan