Herberg de Gouden Leeuw

Overnachting(en) voor 2 + ontbijt in de Achterhoek

8.9
Uitstekend • 58 beoordelingen
Herberg de Gouden Leeuw
Bronkhorst (243km)
Verkocht: 21
€152
€99

Voor 2 personen: 1 of 2 overnachting(en) inclusief ontbijt bij Herberg de Gouden Leeuw in het centrum van het historische Bronkhorst

1 overnachting voor 2 + ontbijt (aankomst: ma t/m wo + zo)

35% korting

Verkocht: 12

€152
€99

2 overnachtingen voor 2 + ontbijt (aankomst: ma + di + zo)

41% korting

Verkocht: 9

€303
€179

  • 1 overnachting voor 2 + ontbijt €99
  • 2 overnachtingen voor 2 + ontbijt €179
  • 1 of 2 overnachting(en) voor 2 personen, inclusief uitgebreid Achterhoeks ontbijt
  • Jullie verblijven in een stijlvolle kamer die van alle gemakken is voorzien
  • De herberg is gevestigd in een monumentaal pand, in het hart van Bronkhorst; het kleinste stadje van Nederland
  • Volledig gerenoveerde en gemoderniseerdestadsherberg uit de 16e eeuw
  • Ontdek de Achterhoek met een wandeling of fietstocht en maak kennis met het diverse landschap
  • Gratis parkeren voor de deur
  • Eventueel extra: huisdieren zijn toegestaan voor €21 per huisdier per nacht

  • Exclusief lokale heffingen (€3,95 p.p.p.n.)
  • Houd er rekening mee dat de meeste kamers zich op de 1ste verdieping bevinden, er is geen lift aanwezig

Herberg de Gouden Leeuw
Bovenstraat 2, 7226 LM Bronkhorst
243 km van De kust
2km van treinstation

8.9
58 beoordelingen
G.
Mevr. G. Kool
Dhr. H. Bult
Heerlijk 5 gangen menu gegeten,
Dhr. J. Polak

Herberg de Gouden Leeuw vind je in het hart van Bronkhorst; het kleinste stadje van Nederland. Het hotel is gevestigd in een van de mooiste en oudste boerderijen van Nederland. De stadsboerderij stamt uit de 16e eeuw en is geheel omgetoverd tot een moderne herberg met elegante en modern uitgeruste kamers.

De herberg beschikt over 25 stijlvolle kamers in verschillende luxecategorieën. In het restaurant ben je van harte welkom om te lunchen en te dineren. Laat je hier verrassen met een menu van de chef óf kom à la carte genieten. De omgeving leent zich voor een wandeling of fietstocht door de prachtige natuur. Ontdek het uitgebreide landschap van de Achterhoek met sfeervolle dorpjes, kastelen, riviertjes, bossen en landgoederen.

Puur onthaasten doe je bij Herberg de Gouden Leeuw!

Het restaurant van Herberg de Gouden Leeuw is 7 dagen per week geopend van 12.00 tot 21.00 uur.

Hotels in de buurt van Herberg de Gouden Leeuw