Gitstapper Hof

Overnachting voor 2 + ontbijt + late check-out in Wassenberg

9.8
Perfect • 7 beoordelingen
Gitstapper Hof
Wassenberg (222km)
Verkocht: 12
€141
€99

Voor 2 personen: heerlijke overnachting inclusief ontbijt, late check-out bij Gitstapper Hof, midden in de natuur in Wassenberg

  • Heerlijke overnachting voor 2 midden in de Duitse natuur
  • Zie hier de inhoud van de deal
  • Inclusief ontbijt en late check-out
  • Jullie maken gebruik van een self-check systeem om zelf in te checken
  • Jullie verblijven in een stijlvolle tweepersoonskamer met kingsize bed, badkamer met regendouche en nog veel meer
  • Op de boerderij kunnen jullie ontspannen in de gezellige hobby-lounge of in een van de restaurants
  • De bosrijke omgeving leent zich uitstekend voor prachtige wandel-, fiets- en ruiterroutes
  • Gezellige steden als Roermond en Heinsberg liggen om de hoek
  • Uiteraard wordt er bij het ontbijt en diner rekening gehouden met vegetariërs en (di)eetwensen of allergieën, vermeld deze bij je reservering

  • Inchecken tussen 15.00 en 22.00 uur, uitchecken tot 12.00 uur

Gitstapper Hof
Weg zür Gitstappermühle 1, 41849 Wassenberg
222 km van De kust
4km van treinstation

Ben je toe aan rust en ontspanning? Neem je favoriete gezelschap dan mee naar boerderij Gitstapper Hof in Wassenberg voor een heerlijke overnachting midden in de natuur. Jullie verblijven in een tweepersoonskamer met regendouche, kingsize bed, televisie en meer. Ook hebben jullie een prachtig uitzicht op de natuur.

Gitstapper Hof heeft verschillende restaurants en een gezellige hobby-lounge, maar ook in de omgeving is genoeg te beleven. Er zijn talloze wandel-, fiets- en ruiterroutes en gezellige steden als Roermond en Heinsberg liggen om de hoek. Na een ontspannen nacht wacht er een heerlijk ontbijt op jullie in de ontbijtzaal. Schuif doordeweeks aan vanaf 09.30 uur en in het weekend al vanaf 09.00 uur. Jullie kunnen rustig aan doen, want uitchecken hoeft pas om 12 uur! De perfecte mini-vakantie beleef je hier!

Tweepersoonskamer

  • Kingsize bed
  • Badkamer met toilet en regendouche
  • Televisie
  • Koffiefaciliteiten
  • Uitzicht op de natuur

9.8
7 beoordelingen
Mevr. M. Braad
super locatie
Dhr. R. Geerdink
Prachtige plek, vriendelijk personeel, top!
Mevr. L. Claes
10/10 Zeer nette en propere kamer , 3 gangenmenu super lekker en verzorgd . Ontbijt met vers gebakken broodjes. 😋👍

Vroeger was Gitstapper Hof een boerderij die de Gitstappermolen voorzag van tarwe om te kunnen malen, nu is het een authentieke locatie waar je uniek kan overnachten. Gitstapper Hof ligt midden in de natuur, rondom De Meinweg en De Effelderwaldsee, en is de uitgelezen plek voor een heerlijke mini-vakantie. De boerderij beschikt over verschillende luxe kamers die van alle gemakken zijn voorzien, waaronder een kingsize bed, regendouche en schitterend uitzicht op de natuur. Ook hebben ze een sfeervol, vrijstaand vakantiehuis waar je met het hele gezin kunt verblijven.

In de bosrijke omgeving kun je urenlang wandelen, fietsen of paardrijden. Ga je liever shoppen? Gezellige steden als Roermond en Heinsberg liggen op slechts 20 minuten rijden. En na een avontuurlijke dag kun je bijkomen in een van de restaurants met een culinair diner, of in de hobby-lounge met een drankje en spelletje. Bij Gitstapper Hof zijn duurzaamheid, rust, natuur en genieten vanzelfsprekend. Alle ingrediënten voor een fantastisch verblijf.

Je bent van harte welkom bij Gitstapper Hof!

Hotels in de buurt van Gitstapper Hof