EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen

Weekend, week of midweek weg (4 of 6 pers.) in EuroParcs

9.7
Perfect • 25 beoordelingen
Linden (209km)
€315
€199

Voor 4 of 6 personen: verblijf een midweek, week of weekend in een chalet van EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen: beleef een heerlijke mini-vakantie

  • De midweek geldt van maandag t/m vrijdag, het weekend van vrijdag t/m maandag en de week van vrijdag t/m vrijdag of maandag t/m maandag
  • Inchecken tussen 16.00 en 18.00 uur (eventueel ook mogelijk na 18.00 uur, neem dan vooraf telefonisch contact op) uitchecken tussen 09.00 en 10.00 uur
  • Exclusief verplichte kosten, bekijk deze hier
    Overige voorwaarden
    Verplichte kosten bij je verblijf:
    • Bedlinnen:
      • 2023: €9,75 p.p
      • 2024: €10,95 p.p
    • Toeristenbelasting: EuroParcs de Kraaijenbergse Plassen 4% van het totaalbedrag p.p.p.n (4 pers: €5,96 - 6 pers: €9,96)
    • De borg kan oplopen tot maximaal €100 p.p.
    De toeristenbelasting en kosten voor bedlinnen dien je te voldoen aan Social Deal. Na het plaatsten van je reservering ontvang je een betaalverzoek per e-mail. De borg betaal je bij aankomst in de receptie van het park.
  • Niet geldig voor studentenverenigingen
  • Op het park is het uitsluitend toegestaan om recreatief te verblijven. Verblijven voor andere doeleinden zijn niet toegestaan
  • Je kunt je reservering 28 dagen tot aankomst wijzigen. Wil je je reservering annuleren, dan zijn de algemene annuleringsvoorwaarden van EuroParcs van toepassing: bekijk deze hier

Den Drul 19, 5439 NR Linden
209 km van De kust
2km van treinstation

Geniet nu van een midweek, week of weekend weg bij EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen. De hoogwaardige voorzieningen en faciliteiten op dit vakantiepark, waarbij luxe en comfort naadloos wordt gecombineerd met een topservice, zorgt voor een fantastisch verblijf. De vakantieparken van EuroParcs bieden altijd een rustige omgeving waarbij tegelijkertijd het gemak van de stad nooit ver weg is. Je kunt tijdens je verblijf dus gemakkelijk een dagje sightseeing plannen.

EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen wordt omringd door zwem- en natuurwater. Vanaf het park neem je zo een duik in het zwemwater van de Kraaijenbergse Plassen of vaar je met een bootje de Maas op. Ook wandel- en fietsliefhebbers kunnen hun hart ophalen: in de bekende Sint Anthonis Staatsbossen en de Overloonse bossen kun je prachtige tochten maken. Je verveelt je hier geen moment. Beleef de perfecte mini-vakantie!

9.7
25 beoordelingen
Dhr. B. Bout
F.
Mevr. F. Benyamna
Mevr. R. Hagen

In het mooie Brabantse land vind je alle ingrediënten voor een heerlijke gezinsvakantie. EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen wordt omringd door zwem- en natuurwater. Niet alleen ligt het aan de Kraaijenbergse Plassen, het heeft ook een open vaarverbinding met de Maas. Wandel of fiets door de Mookerheide of bezoek Nijmegen, de oudste stad van Nederland.

EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen: je hebt 't gevonden!

Hotels in de buurt van EuroParcs De Kraaijenbergse Plassen